🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر ارشد فناوری Ripple مشکل اصلی ساتوشی کریگ رایت با ادعای خود را توضیح می دهد.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، در یک تحول بزرگ پیرامون شکایت جاری در مورد هویت خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، موضوع بسیار مهمی را در مورد خودخوانده ساتوشی ناکاموتو کریگ رایت برجسته کرده است. با نزدیک شدن به پایان محاکمه، یک اتحاد رمزنگاری به رهبری اتحاد پتنت باز کریپتو (COPA) اتهامات خود را علیه رایت تشدید کرده است که ادعا می‌کند شهادت دروغ و جعل می‌دهد.

این اتحاد که شامل سازمان های برجسته ای از جمله جک دورسی، بنیانگذار توییتر، کوین بیس و کراکن است، به شدت با ادعاهای رایت مبنی بر اینکه او ساتوشی ناکاموتو است مخالفت کرده است. جاناتان هاف، وکیل COPA، استدلال کرد که شواهد ارائه شده در طول جلسه به طور قطعی ادعای رایت را رد می کند. COPA همچنین رایت را به عدم صداقت و کلاهبرداری جدی در طول شهادتش متهم کرد.

یکی از نگرانی های خاص، دستکاری ادعایی رایت در شواهد، از جمله جعل اسناد و رفتار فریبنده در دادگاه است. COPA قصد دارد اقدامات قانونی را برای جلوگیری از آزار بیشتر اعضای جامعه رمزنگاری تحت پوشش ساتوشی ناکاموتو توسط رایت انجام دهد.

ساتوشی ناکاموتوی واقعی کیست؟

اظهارات شوارتز یک نقص اساسی در استراتژی دفاعی رایت را برجسته می کند. به عنوان یک شاهد غیرعادی، اظهارات رایت در مورد مسائل فنی هیچ اهمیتی در دادگاه ندارد. تاکید بر مشاهدات واقعی و اطلاعات شخصی است، به استثنای ادعاهای گمانه‌زنی که توسط کارآفرین استرالیایی مطرح شده است.

این پیشرفت اخیر بر تنش‌های فزاینده در جامعه ارزهای دیجیتال در رابطه با هویت واقعی خالق مرموز بیت کوین تأکید می‌کند. با نزدیک شدن به پایان کارآزمایی، نتیجه می تواند پیامدهای گسترده ای برای رایت و دنیای ارزهای دیجیتال گسترده تر داشته باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا