🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO استراتژی جدید رادیکال را برای پست های غیر Crypto X معرفی می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple (معروف به @JoelKatz در پلت فرم رسانه های اجتماعی

“سیاست ممنوعیت توئیتر” جدید شوارتز

دیوید شوارتز در توییتی نوشت که او اکنون قصد دارد کاربران X/Twitter را که با پست‌های او درباره «موضوعات غیر رمزنگاری در رشته‌های غیر رمزنگاری» مواجه می‌شوند را ممنوع کند و به امید انحراف موضوع، شروع به ارسال محتوای خارج از موضوع کند.

CTO ریپل تاکید کرد که هدف از این سیاست جدید رادیکال در

واکنش جامعه کریپتو متفاوت بود. برخی از مفسران با شوارتز موافق بودند که تصمیم او احتمالاً ایده خوبی برای دفع “ربات های ETH” بود. یکی از کاربران X/Twitter درخواست توضیح داد که آیا این پست به عنوان طنز بوده است یا خیر.

Ripple CTO از هوش مصنوعی منبع باز پشتیبانی می کند

اخیراً، دیوید شوارتز در توییتر نظر طعنه آمیزی درباره مقاله ای منتشر کرده است که توسط مجله IEEE Spectrum منتشر شده است که برنامه های AI منبع باز را به عنوان اقدامات مخاطره آمیز برای کاربران عادی معرفی می کند.

شوارتز اظهار داشت که او معتقد است که نخبگان «ثروتمند و ممتاز» می‌خواهند کنترل ابزارهایی را به دست آورند که می‌توانند تحلیل بی‌طرفانه انجام دهند، در حالی که بقیه مردم فقط باید به «ابزارهایی که از هر چیزی که نخبگان اشتباه تشخیص داده‌اند، دسترسی داشته باشند. ناتوان و بی اراده.» مفروضات اجتماعی چالش برانگیز.»

مقاله‌ای که شوارتز در ابتدا به آن اشاره کرد، نسخه‌های به اصطلاح «بدون سانسور» سیستم‌های هوش مصنوعی را مورد انتقاد قرار داد که بلافاصله پس از نسخه‌های حاوی «ویژگی‌های امنیتی» ظاهر شدند.

به طور کلی، دنیای مالی و جامعه ارزهای دیجیتال در حال حاضر بیشتر و بیشتر درباره هوش مصنوعی بحث می کنند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Joe Lonsdale سرمایه گذار و کارآفرین VC معتقد است که در آینده، عوامل هوش مصنوعی ممکن است شروع به خرید مقادیر زیادی بیت کوین برای استفاده از BTC در عملیات خود کنند.

او همچنین اذعان کرد که بیت کوین ممکن است تنها ارز دیجیتالی نباشد که در آینده توسط هوش مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین می تواند اتریوم، سولانا و حتی بسیاری از ارزهای دیجیتال پیشرو در ارتباط باشد. لونزدیل معتقد است که این خریدهای بیت کوین می تواند کاتالیزوری باشد که بیت کوین را به بالاترین حد خود برساند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا