اخبار ارز دیجیتال

CTO ریپل به منتقدان XRP پاسخ می دهد، در اینجا چه اتفاقی افتاده است

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل CTO دیوید شوارتز به ادعاهای مطرح شده توسط یک کاربر X مبنی بر دستکاری قیمت XRP از طریق فروش Ripple XRP پاسخ داد. شوارتز بر شفافیت ریپل تاکید کرد، همانطور که توسط حساب های امانی آن مشهود است.

در هفته گذشته صحبت هایی در مورد قیمت XRP در شبکه های اجتماعی مطرح شده است و برخی از اعضای انجمن XRP ریپل را به خاطر عملکرد ضعیف توکن مقصر می دانند. برخی گفته اند که ریپل XRP را راه اندازی کرده است.

در پاسخ به این ادعاها، شوارتز با استناد به گزارش ریپل در Q1 2023، اعلام کرد که Ripple فروش XRP برنامه‌ای را متوقف کرده است. طبق این مقاله، ریپل به فروش XRP فقط در ارتباط با تراکنش های ODL ادامه داد.

در پاسخ به اظهار نظر مدیر ارشد فناوری ریپل، کاربر X پرسید که آیا این «اعتراف به دستکاری قیمت‌ها در گذشته است».

شوارتز او این ادعا را رد کرد و اظهار داشت که ریپل همیشه سعی می کند تاثیر قیمت فروش خود را به حداقل برساند و معتقد است فروش برنامه ریزی شده هیچ تاثیری بر بازار ندارد. او همچنین پرسید که دلیل دستکاری قیمت XRP توسط ریپل چه خواهد بود.

حتی پس از بیان این اظهارات شوارتز، برخی از کاربران X همچنان در مورد فروش XRP ریپل تردید داشتند، بنابراین مدیر ارشد فناوری ریپل نیز واکنش نشان داد.

در پاسخ به این سوال که آیا ریپل در حال بررسی تغییرات احتمالی در استراتژی های فروش و توزیع XRP است، شوارتز پاسخ داد: “ما در ابتدا امیدوار بودیم که دارایی های خود را در طی چند سال کاهش دهیم، عمدتاً با اهدای هدایا. این استراتژی کارساز نبود. ما نمی خواهیم XRP بیش از حد برای چندین دهه نگهداری کنیم، اما مشخص نیست که چه گزینه های دیگری داریم.”

شوارتز استدلال می کند که محرک های اصلی قیمت XRP ارتباط چندانی با عوامل خاص اکوسیستم XRP ندارند. در زمان نگارش این مقاله، XRP در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۰.۵۴ درصد افزایش یافته و به ۰.۵۶ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا