اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO معضل پرداخت های XRP Ledger را توضیح می دهد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل CTO دیوید شوارتز این معضل XRP Ledger در مورد پرداخت ها را برجسته می کند.

مدیر ارشد فناوری ریپل در حال پاسخ به توییت کاربر بود

شوارتز اعتراف کرد که شاید از جمله بندی درستی استفاده نکرده است و اظهار داشت که هیچ بلاک چینی وجود ندارد که مردم برای پرداخت از آن استفاده کنند. او اظهار داشت که از نظر او XRPL برای پرداخت طراحی شده و بی نقص است.

Ripple CTO معضلی را که پرداخت های XRP Ledger با آن مواجه است برجسته کرد: پذیرش. شوارتز خاطرنشان کرد: «اما فکر نمی‌کنم کسی از سطح کنونی فرزندخواندگی راضی باشد».

سال گذشته، Ripple گسترش قابل توجهی را اعلام کرد، در حالی که سال ۲۰۲۴ حتی بیشتر را وعده می دهد.

دسامبر گذشته، ریپل به فهرست ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی بانک مرکزی ایرلند اضافه شد. پس از ثبت نام، هدف Ripple ارائه خدمات به مشتریان در منطقه اقتصادی اروپا پس از اجرایی شدن مقررات بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) در پایان سال ۲۰۲۴، مشروط به دریافت مجوزهای اضافی مربوطه است.

انتظارات برای سال ۲۰۲۴ همچنان مثبت است

در پایان سال ۲۰۲۳، ریپل چندین پیش‌بینی کرد که چشم‌انداز عالی برای سال ۲۰۲۴ را برجسته کرد. اینها شامل پیش‌بینی‌هایی بود مبنی بر اینکه یک خرده‌فروش بزرگ ایالات متحده ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت می‌پذیرد و به آمریکایی‌ها اجازه می‌دهد از پرداخت‌های مبتنی بر بلاک چین برای خریدهای روزمره استفاده کنند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپلاو پیش‌بینی کرد که توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) اقتصاد بلاک چین را هدایت می‌کند و املاک و کالاها پیشرو هستند.

RWA های توکن شده در XRP Ledger، سیستم مالی را با بهبود وام دهی با وثیقه، افزایش قابلیت همکاری، و تشویق استفاده از نهادها متحول می کند. او پیش بینی می کند که XRPL یک بلاک چین پیشرو برای پشتیبانی از این موارد استفاده خواهد بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا