🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر ارشد فناوری Ripple انتظار ندارد نوسانات قیمت XRP کاهش یابد

فهرست

  • نوسانات برداشت از طریق پرداخت های شرکتی
  • مواجه با عدم قطعیت

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل اخیرا رد شد ایده این است که بازارسازان خودکار (AMM) در XRP Ledger (XRPL) می توانند به طور قابل توجهی نوسان قیمت XRP را در کوتاه مدت کاهش دهند.

با وجود معرفی AMM و ظرفیت نظری آنها برای کاهش نوسانات از طریق مکانیسم هایی مانند برداشت نوسانات و ارائه نقدینگی اضافی، شوارتز معتقد است که تأثیر کلی بر نوسانات قیمت XRP حداقل خواهد بود.

نوسانات برداشت از طریق پرداخت های شرکتی

قبل از این، شوارتز استراتژی ریپل را برای استفاده از AMM برای پرداخت های ریپل، با تمرکز ویژه بر تراکنش های سازمانی، شرح داد.

هدف استفاده از نقدینگی ارائه شده توسط AMM ها در DEX (صرافی غیرمتمرکز) برای تسهیل پرداخت های شرکتی است که می تواند به تعادل مجدد AMM ها و نوسانات برداشت کمک کند.

این رویکرد از نظر تئوری می‌تواند به کاهش نوسانات بازار از طریق استفاده کارآمدتر از نقدینگی در XRPL کمک کند، اما شوارتز در مورد محدودیت‌ها و مقیاس فعلی فعالیت معاملاتی DEX صادقانه بود.

در حالی که ریپل در حال بررسی استفاده از DEX برای پرداخت های سازمانی است، اشاره کرده است که این انگیزه اصلی برای توسعه ویژگی AMM نیست، بلکه آن را به عنوان یک محصول جانبی مفید می شناسد.

مواجه با عدم قطعیت

حرکت اصلی XRP Ledger برای ادغام AMM ها به بن بست رسیده است زیرا اعتبارسنجی های اصلی پس از کشف یک باگ، پشتیبانی خود را لغو کردند.

این توسعه یک تهدید جدی برای موفقیت این تغییر است، که قبلاً ۸۵.۷٪ میزان تایید در بین اعتبار سنجی ها داشت. این عقب‌نشینی باعث ایجاد نگرانی‌هایی در میان جامعه XRPL شد و منجر به درخواست‌هایی برای بازنگری این پیشنهاد شد.

هدف این تغییر معرفی استخرهای نقدینگی به XRPL، تسهیل تجارت غیرمتمرکز و تامین نقدینگی مشابه دیگر پلتفرم‌های پیشرو DeFi است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا