اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO درام XRP را روشن می کند

فهرست

  • بیانیه شوارتز
  • رمز و راز “انتقال” XRP

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل بیا جلو برای رسیدگی به یک حادثه اخیر در مورد ارز دیجیتال بومی ریپل، XRP.

موضوع با گزارش یک تراکنش غیرعادی بزرگ XRP به ارزش تقریباً ۱۵ میلیارد دلار شروع شد که شوارتز آن را گمراه کننده توصیف کرد. معلوم شد که ارزش تراکنش واقعی شامل ۲۵.۶ میلیارد XRP فقط چند سنت بود.

شوارتز Bitfinex و مدیر ارشد فناوری آن پائولو آردوینو را به دلیل خنثی کردن مؤثر آنچه که اساساً یک تلاش برای سوء استفاده بود تحسین کرد.

بیانیه شوارتز

شوارتز از این فرصت استفاده کرد و به جزئیات عملکرد XRP Ledger پرداخت، به طور خاص به ویژگی پرداخت جزئی که در قلب این رویداد قرار دارد پرداخت.

او تصریح کرد که این حادثه به دلیل نقص یا آسیب پذیری در XRP Ledger ایجاد نشده است. در عوض، او بر سودمندی و امنیت ویژگی پرداخت جزئی در صورت استفاده صحیح تاکید کرد.

این ویژگی که برای تراکنش‌های مالی پیچیده طراحی شده است، امکان تنظیم حداکثر مقدار قابل ارسال را فراهم می‌کند و تضمین می‌کند که گیرندگان با دریافت کمتر از حد انتظار فریب نخواهند خورد.

شوارتز Bitfinex را به دلیل استفاده صحیح از این ویژگی که در جلوگیری از مشکلات احتمالی موثر بود، تحسین کرد.

او بر اهمیت پیکربندی و ادغام صحیح برای همه موسسات و برنامه‌ها با استفاده از ویژگی پرداخت دقیق XRPL تاکید کرد و کاربران را برای راهنمایی در مورد یکپارچه‌سازی ایمن به وب‌سایت رسمی XRPL راهنمایی کرد.

رمز و راز “انتقال” XRP

این داستان زمانی شروع شد که یک تراکنش شامل مقدار حیرت‌انگیز XRP، زنگ خطر را در جامعه کریپتو ایجاد کرد.

اندازه تراکنش، که تقریباً نیمی از عرضه در گردش XRP را تشکیل می دهد، به گمانه زنی و سردرگمی شدید منجر شده است.

صداهای درون جامعه کریپتو، از جمله اسکات ملکر و آدام کوکران، مشروعیت و پیامدهای امنیتی چنین انتقال بزرگی را زیر سوال بردند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا