اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO درخواست تجدید نظر SEC را روشن می کند، پیچیدگی شکایت را برجسته می کند

به گفته دیوید شوارتز، SEC در این مرحله بر اساس تفسیر خود مبنی بر اینکه شکایت هنوز بسته نشده است، به دنبال درخواست تجدید نظر است.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری آزمایشگاه ریپل، در به‌روزرسانی اخیر در X (توئیتر سابق) توجه خود را به تحولات اخیر پیرامون درخواست تجدیدنظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) جلب کرد.

مطابق با شوارتز به آقای شوارتز گفت که کمیسیون SEC به دنبال درخواست تجدیدنظر در این نقطه خاص است، بر اساس تفسیر آن که دعوا هنوز بسته نشده است. این تفاهم به طرفین این امتیاز را می دهد که پس از خاتمه دعوا تجدید نظر کنند. هدف از این راهبرد رویه ای افزایش کارایی رسیدگی های حقوقی و جلوگیری از تعلیق مستمر این اقدام با تجدیدنظرخواهی متعدد از احکام جزئی است.

SEC پس از حکم قاضی آنالیسا تورس در ۱۳ ژوئیه مبنی بر اینکه XRP (XRP) هنگام فروخته شدن در مبادلات دارایی دیجیتال یک امنیت نیست، درخواست تجدید نظر داده است. اگرچه این اقدام SEC ناشی از حکم مساعد علیه ریپل است، اما این اقدام SEC پیشرفت غیرمنتظره‌ای را در مراحل قانونی نشان می‌دهد.

CTO بر اهمیت ترکیب درخواست‌ها برای بهتر کردن اوضاع تأکید کرد. این مهم است زیرا درخواست های فردی ممکن است روند قانونی را طولانی تر کند. روند تجدید نظر معمولا حداقل یک سال طول می کشد، اما تعداد زیادی از تجدید نظرها در حالی که پرونده در حال انجام است می تواند روند قانونی را کند، دشوار و حتی بی پایان کند.

با این حال، CTO روشن کرد که قوانینی برای شرایط خاص وجود دارد. SEC استدلال می کند که شرایط خاص در این مورد دلایلی برای انجام کارها متفاوت است. ریپل با پیشنهادی مبنی بر تعلیق روند تا زمانی که درخواست تجدید نظر حل و فصل نشود موافقت نکرده است.

ریپل و رهبران آن معتقدند که شکایت باید تا زمانی که روند تجدیدنظر در جریان است ادامه یابد، حتی اگر SEC بتواند درخواست تجدید نظر کند. این با ایده ادامه دادرسی و بررسی دقیق درخواست تجدیدنظر پس از انجام همه چیز مطابقت دارد.

مربوط: Ripple و ConsenSys به برنامه Mastercard بپیوندند تا نوآوری CBDC را پیش ببرند

با توجه به شایعات منتشر شده در جامعه بیت کوین، CTO اطلاعات بیشتری ارائه کرد. بحث هایی وجود داشت مبنی بر اینکه SEC ممکن است بخواهد تصمیم قاضی تورس را به دادگاهی بالاتر اعتراض کند. این وضعیت نشان می دهد که قوانین و قوانین حاکم بر چیزهایی مانند دارایی های دیجیتال چقدر پیچیده هستند.

نتیجه اختلافات حقوقی بین آزمایشگاه های ریپل و SEC به شدت تحت تأثیر تصمیم دادگاه در مورد پذیرش درخواست تجدید نظر خواهد بود.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا