اخبار ارز دیجیتال

Ripple CTO با شکاکان XRP Ledger در میان بررسی دقیق مبارزه می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، به منتقدی که مدعی بود XRP Ledger یک بازی با جمع صفر است، واکنش نشان داد.

توجه Ripple CTO به نظر یکی از کاربران X جلب شد که در مورد زمینه “بازی حاصل جمع صفر” برای XRP Ledger صحبت کرده بود.

شوارتز بیشتر حفاری کرد و از کاربر پرسید که منظورش از “بازی حاصل جمع صفر” چیست، و او پاسخ داد که این یک محصول درآمدزا نیست.

این باعث شد تا مدیر ارشد فناوری Ripple اصول و ویژگی های XRP Ledger را توضیح دهد. شوارتز XRP Ledger را به عنوان “محصولی که خدمات انتقال XRP و دارایی های صادر شده را ارائه می دهد” تعریف می کند. “مردم برای استفاده از این سرویس هزینه پرداخت می کنند و احتمالاً از هر تراکنشی که بیش از کارمزد باشد، سود دریافت می کنند.”

“چه چیزی را جمع صفر می نامید؟” شوارتز بعد از توضیح دوباره پرسید.

XRP Ledger در گذشته و اخیر مورد انتقادات مختلفی قرار گرفته است. اما یک چیز برجسته است: ابزار XRP Ledger.

به عنوان مثال، RippleNet، یکی از بسیاری از محصولات ریپل، دارایی های دیجیتال (XRP) را که بر روی XRP Ledger حرکت می کنند، تسویه می کند. RippleNet از فناوری بلاک چین استفاده می کند تا مؤسسات مالی در سراسر جهان را قادر به جابجایی وجوه کند.

۸۶ میلیونمین دفتر کل XRP Ledger اخیراً با موفقیت بسته شد و نقطه عطف دیگری برای پلتفرم Tier 1 بود. بر اساس XRP Ledger Services، شاخص فعلی دفتر کل ۸۶,۲۰۱,۳۶۳ است.

XRP Ledger با پیشرفت ها و پیشرفت های پیش رو به رشد خود ادامه می دهد. در Q4، فرآیند رأی‌گیری اعتبارسنجی برای XLS-30 در XRP Ledger (XRPL) آغاز شد. این تغییر شامل بازارساز خودکار غیرقانونی (AMM) به عنوان یکی از ویژگی‌های ذاتی صرافی غیرمتمرکز XRPL می‌شود.

بر اساس داده های Bithomp، بیش از ۶.۴ میلیون NFT در XRP Ledger ساخته شده است. در حال حاضر ۶۴۰۸۶۳۸ NFT با استفاده از استاندارد XLS-20 ایجاد شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا