اخبار ارز دیجیتال

رای دادگاه ریپل می‌گوید تقاضای نظارتی «قانع‌کننده‌تر، فوری‌تر» رئیس سابق CFTC است

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس سابق CFTC، تیموتی مساد، گفت که او معتقد است که SEC و CFTC بعید است الگوی خود را برای پیگیری اقدامات اجرای قانون تغییر دهند، حتی با وجود حکم اخیر به نفع XRP.

تیموتی مساد، رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC)، گفت که رای کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مقابل دادگاه ریپل می‌تواند بر نحوه رویکرد شرکت‌ها و قانون‌گذاران به ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. . یکسان.

در مقاله ای در 7 ژوئیه در وال استریت ژورنال، مساد و رئیس سابق SEC، جی کلایتون، استدلال کردند که شکایت های مطرح شده توسط SEC و CFTC علیه شرکت های ارزهای دیجیتال “حفاظت از سرمایه گذاران و بازار است و بعید است که بهبودهای فوری قابل توجهی در سلامت ایجاد کند. ” این نظرات قبل از اینکه یک قاضی فدرال در دعوای SEC علیه ریپل با بیان اینکه توکن XRP یک امنیت نیست، ظاهراً به نفع شرکت های بلاک چین رای داد.

مساد در صحبت با Cointelegraph در 17 ژوئیه گفت که حکم دادگاه به دلیل تصمیم هووی است زیرا قاضی گفت که سرمایه گذاران نهادی “به طور منطقی انتظار داشتند که ریپل از این تکنیک استفاده کند.” او استدلال کرد که لزوماً دامنه آزمایش را محدود نمی کند (معیارهای توسط که SEC اوراق بهادار را شناسایی می کند). سرمایه دریافتی از فروش برای بهبود اکوسیستم XRP و در نتیجه افزایش قیمت XRP. رئیس سابق CFTC در رابطه با مسائل احتمالی پیرامون سهام خود در ریپل گفت که SEC می تواند درخواست تجدید نظر در مورد تصمیم قاضی را در نظر بگیرد یا قانونگذاران می توانند مداخله کنند.

رئیس سابق CFTC گفت: «این به وضوح نشان می دهد که اعمال به تنهایی نمی تواند یک چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

مساد افزود که او معتقد است که بعید است تعداد اقدامات اجرایی توسط SEC یا CFTC کاهش یابد حتی اگر این حکم XRP را از محدوده خود حذف کند. او پیشنهاد کرد که دو تنظیم کننده باید با یکدیگر همکاری کنند تا استانداردهای ارزهای دیجیتال را با هدف ارائه حمایت از سرمایه گذاران و بازار، چه به طور مستقیم یا از طریق نهادهای خود نظارتی، توسعه دهند.

مربوط: مسئول سابق SEC می گوید تصمیم ریپل از بسیاری جهات شرم آور است

به گفته رئیس سابق CFTC، این پرونده ممکن است برای برخی از قانونگذاران ایالات متحده انگیزه ایجاد کند که تاکنون تمایلی به در نظر گرفتن قوانینی که بر این بخش تأثیر می گذارد، نداشته اند. اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در حال حاضر در حال بررسی پیش نویس قانون ساختارهای بازار هستند، با سناتورهای سینتیا لومیس و سناتورهای کریستن گیلیبراند در 12 ژوئیه برای ایجاد یک چارچوب نظارتی جامع برای دارایی های دیجیتال. لایحه ای را با هدف ایجاد مجدد ارائه کردند.

“[The Ripple ruling] این موضوع پرونده ما را قانع‌کننده‌تر و فوری‌تر کرد. این بدان معنی است که برای به دست آوردن استانداردهای لازم حمایت از سرمایه گذار نمی توان به اجرای آن به تنهایی اعتماد کرد. ”

مساد از سال 2014 تا 2017 در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، رئیس CFTC بود. او قبلاً گفته بود که از تأیید نظارتی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC)، صدور ارزهای دیجیتال بانک مرکزی برای پرداخت در ایالات متحده و وضوح بیشتر مقرراتی با ادامه رشد فضای کریپتو حمایت می‌کند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا