🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple با ادعای SEC در مورد فروش XRP در پرونده جدید دادگاه ملاقات کرد

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، SEC به آخرین اعتراضات ریپل پاسخ داده است و به طور قاطعانه ادعاهای شرکت بلاک چین را به عنوان بی اساس در پرونده جدید دادگاه رد کرده است. تمرکز این حماسه حقوقی، درخواست SEC برای صورت‌های مالی حسابرسی شده و تولید قراردادهای مربوط به فروش XRP توسط ریپل است.

در پاسخ به ادعاهای SEC، ریپل اخیراً یک پرونده Sur-Response ارائه کرده است که هدف آن اصلاح آنچه SEC به عنوان یک تحریف با اهمیت در نامه پاسخ خود می بیند. ریپل اصرار دارد که با درخواست SEC به عنوان «بی‌رویه سنگین» مخالفت می‌کند و ادعای SEC مبنی بر فهرست‌بندی و تولید تمام قراردادهای فروش XRP را رد می‌کند و اشاره می‌کند که هیچ قراردادی در کلاس در حال انجام پس از ۲۲ دسامبر ۲۰۲۰ تولید نشده است. لباس اکشن

SEC با پرداختن به مقاومت ریپل پس از شکایت در برابر افشای قراردادهای فروش شرکتی، استدلال کرد که این اسناد برای ارزیابی احتمال تخلفات آتی بسیار مهم هستند. رگولاتور استدلال کرد که بررسی جامع این قراردادها برای تعیین اینکه آیا فروش برنامه ریزی شده ریپل از XRP با تصمیم خلاصه دادگاه مطابقت دارد یا خیر، ضروری است.

قبول نکردن باخت

ادعاهای ریپل مبنی بر اینکه وضعیت مالی آن به جریمه های احتمالی بی ربط است نیز اخیراً توسط SEC رد شد. این استدلال به سابقه ای اشاره می کند که دارایی متهم را هنگام محاسبه مجازات برای اهداف بازدارندگی در نظر گرفته است.

SEC در موضع خود ثابت قدم است و استدلال می کند که اعتراضات رویه ای ریپل فاقد شایستگی است. تنظیم‌کننده بر رویه‌ای و ارتباط بالای درخواست‌های کشف تاکید می‌کند و بر حق خود برای به دست آوردن اطلاعات هدفمند درباره وضعیت مالی ریپل و توافق‌نامه‌های فروش شرکتی پس از شکایت تاکید می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا