🚨 اخبار ارز دیجیتال

CLO ریپل آخرین پرونده SEC را “محور ریاکارانه” می خواند

او اشاره کرد که همزمان با درخواست تجدیدنظر اضطراری جنسلر، او همچنین استدلال کرد که مقررات و قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال واضح است و صنعت باید از آن پیروی کند.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل و وکیل عمومی در پرونده SEC علیه موسسه ریپل، آخرین پرونده SEC را “یک تغییر متناقض” توصیف کرد که ادعا می شود نفوذ کمی دارد.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، در پاسخ به اقدام اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای تقویت درخواست تجدیدنظر بین‌المللی خود گفت: نظر داد X به این تسلیم به عنوان نمونه دیگری از “محور ریاکارانه” اشاره می کند. آلدروتی ناهماهنگی، رفتار دستکاری و تمایل به مقررات بیشتر رئیس، گری جنسلر را برجسته کرد.

او اشاره کرد که همزمان با درخواست تجدیدنظر اضطراری جنسلر، او همچنین استدلال کرد که مقررات و قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال واضح است و صنعت باید از آن پیروی کند.

یکی دیگر از پرونده‌های SEC، یکی دیگر از چهره‌های ریاکارانه… پس از سال‌ها گفتن کمیسیونر، «قوانین واضح هستند و باید رعایت شوند»، کمیسیون SEC اکنون فریاد می‌زنیم که درخواست تجدیدنظر فوری برای حل این موضوع کنیم.»

وکیل جیمز کی فیلان به شدت از SEC انتقاد کرد و نگرانی مجدد آنها را برای حفظ منابع قضایی به سخره گرفت. او به تلاش‌های قبلی کمیسیون مستقل انتخابات برای تعلیق تمام مراحل رسیدگی به این پرونده اشاره کرد.

جان ای. دیتون، وکیل و حامی برجسته XRP گفت کسانی که با پرونده SEC ایالات متحده علیه موسسه ریپل آشنا نیستند ممکن است پاسخ Ripple CLO Alderoti به SEC را تند ببینند. اما برای کسانی که با این پرونده آشنا هستند، توصیف آلدروتی از SEC به عنوان “ریاکارانه” صرفاً بازتابی از قاضی فدرال است که این موضوع را اداره می کند.

مربوط: نماینده کنگره تام ایمر از اصلاحیه ای برای محدود کردن نظارت بر ارزهای دیجیتال SEC حمایت می کند

در پرونده Grayscale، قضات فدرال استدلال های SEC را “خودسرانه و دمدمی مزاج” خواندند. در همین حال، در پرونده Ripple XRP، قاضی نتبرن از کلمه “ریاکاری” برای توصیف مواضع متناقض SEC استفاده کرد. علاوه بر این، کریس لارسن، رئیس اجرایی ریپل، پیش‌بینی می‌کند که رویکرد SEC برای اجرای مقررات از طریق ابزارهای قانونی می‌تواند در آینده نزدیک به نتیجه برسد.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا