اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل Ripple: شکایت XRP تا ژوئن تنظیم می شود، اقدام SEC “شرم آور” است

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple گفته است که شکایت XRP این شرکت ممکن است ظرف “ماه های تک رقمی” بسته شود.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل انتظار دارد که اختلاف طولانی مدت شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ظرف یک ماه تک رقمی به پایان برسد و نتیجه مطلوبی را تضمین کند.

گارلینگ هاوس در گفتگو با CNBC در ۱۸ ژانویه در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، گفت که این حکم ممکن است در اوایل ژوئن سال جاری صادر شود.

ما مطمئناً انتظار داریم که در سال ۲۰۲۳ تصمیمی از سوی داوران گرفته شود. ما واقعا نمی توانیم زمان تصمیم گیری داوران را کنترل کنیم. اما در ماه های تک رقمی پیش رو. من خوشبین هستم که بسته شود.”

گارلینگ هاوس و سرمایه گذاران بر این باورند که حقایق، قانون و دادگاه ها در نهایت از ریپل حمایت خواهند کرد، اما مدیر عامل ریپل از این فرصت استفاده کرده و رفتار “شرم آور” SEC را که در سراسر دادخواست نشان داده شده است، مورد تمسخر قرار داده است.

«برخی از رفتارهای SEC به عنوان یک شهروند ایالات متحده شرم آور است.

گارلینگ هاوس همچنین شکایتی را تنظیم کرد و مدعی شد که رگولاتورها به شرکت خیانت کرده اند، علیرغم تلاش برای ملاقات با آنها در سه نوبت برای شفاف سازی نظارتی.

“آنها هرگز به من نگفتند که XRP می تواند یک امنیت باشد. … به نظر نمی رسد مشارکت واقعی بین بخش های دولتی و خصوصی باشد.”

گارلینگ هاوس ضمن اشاره به اینکه نتیجه این دعوا پیامدهای مهمی برای صنعت ارزهای دیجیتال خواهد داشت، تکرار کرد که ریپل تنها در صورتی تسویه خواهد کرد که مشخص شود XRP یک امنیت نیست.

با این حال، گارلینگهاوس گفت: «SEC و گری جنسلر خیلی ظاهراً گفته‌اند که تقریباً همه ارزهای دیجیتال را اوراق بهادار می‌دانند» و افزود: «بنابراین نمودار ون فضایی برای تسویه حساب دارد. تعداد کمی باقی مانده است.»

گارلینگ هاوس در حال صحبت با CNBC در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس. سس: CNBC.

گارلینگ هاوس اضافه کرد که SEC ایالات متحده باید بر روی برخی از کشورهای دوستدار رمزنگاری تمرکز کند که مقررات “آینده نگر” بیشتری را تنظیم می کنند که نوآوری را خفه نمی کند.

برخی از کشورهایی که او قدردانی کرد عبارتند از: امارات متحده عربی، ژاپن، سنگاپور، سوئیس و بریتانیا.

مربوط: بایگانی نهایی پرونده های ریپل با SEC در حالی که دعوای تاریخی به پایان نزدیک می شود

این شکایت توسط SEC در دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و ادعا کرد که ریپل به طور غیرقانونی توکن XRP را به عنوان یک امنیت ثبت نشده فروخته است.

ریپل مدت‌هاست که این ادعا را به چالش می‌کشد و استدلال می‌کند که این یک قرارداد سرمایه‌گذاری تحت آزمون هاوی نیست.

اگر طرفین به توافق نرسند، دادگاه منطقه ای مستقر در نیویورک می تواند به طور مستقل تصمیم بگیرد یا موضوع را به هیئت منصفه در محاکمه برساند.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا