🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ripple در مورد شایعات XRP ETF بحث می کند

فهرست

  • مبارزات قانونی ریپل و محیط نظارتی
  • پتانسیل XRP ETF

در مصاحبه ای اختصاصی با بلومبرگ، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، به شایعات پر پیچ و خم پیرامون راه اندازی احتمالی صندوق قابل معامله در بورس XRP (ETF) پرداخت و نظرات خود را در مورد وضعیت فعلی مقررات ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت.

گارلینگ هاوس تاکید کرد که پیروزی های حقوقی اخیر ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نقطه عطفی است و بر نیاز به قوانین واضح تر در صنعت تاکید کرد.

مبارزات قانونی ریپل و محیط نظارتی

در طول مصاحبه، گارلینگ هاوس جزئیاتی را در مورد مشکلات ریپل با SEC ارائه کرد و به رویکرد آژانس برای مقررات از طریق اجرا به جای ارائه دستورالعمل‌های روشن برای صنعت اشاره کرد.

او خاطرنشان کرد که دادگاه ها به طور مداوم علیه SEC حکم می دهند، از جمله به نفع Ripple با این حکم که XRP یک اوراق بهادار نیست.

او به آینده ای امیدوار است که در آن وضوح مقررات از طریق اجرای SEC یا اقدام کنگره حاصل شود.

او گفت: “آنها مدام باختند. آنها پرونده ریپل را در هر چیزی که به آن اهمیت می دادند از دست دادند.” گارلینگ هاوس نسبت به پیشرفت نظارتی ابراز خوش بینی کرد و خاطرنشان کرد: “من فکر می کنم زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار متوجه شود که دائماً در حال از دست دادن پول هستند، یا شما از کنگره بخواهید وارد عمل شود و قانون جدیدی بنویسد، این روند متوقف می شود.”

پتانسیل XRP ETF

در مورد XRP ETF، Garlinghouse ابراز خوش بینی کرد و با روزهای اولیه بازار سهام، زمانی که تنوع کلیدی برای مدیریت ریسک بود، مشابهت هایی را ترسیم کرد.

او تایید ETF بیت کوین را نشانه ای می داند که دادگاه ها مایلند مقاومت SEC را به چالش بکشند.

او گفت: “من فکر می کنم داشتن ETF های دیگر منطقی است.” اگرچه او بحث های خاصی را تایید نکرد، اما Garlinghouse حمایت خود را از ETF XRP ریپل ابراز کرد: “ما مطمئناً از آن استقبال می کنیم. و من فکر می کنم که وجود چندین ETF در اطراف توکن های مختلف اجتناب ناپذیر است.”

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا