🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل Ripple برای اشتراک‌گذاری Stage با کمیسیونر CFTC، XRP Community Excited

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نوسان براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل آن، با کارولین دی فام، کمیسیون تجارت آتی کالا (CFTC)، آژانس فدرال که بر بازارهای مشتقه، از جمله معاملات آتی، آپشن ها و سوآپ نظارت دارد، صحنه را به اشتراک خواهد گذاشت.

گارلینگخانه و فام روز سه شنبه در ساعت ۱۶:۲۰ CET در خانه بلومبرگ در داووس در جلسه ای با عنوان “کریپتو در یک تقاطع: دارایی های دیجیتال آماده آینده” سخنرانی خواهند کرد. این مراسم به صورت زنده از یوتیوب پخش خواهد شد.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در حال حاضر پنجاه و چهارمین نشست سالانه خود را در داووس سوئیس برگزار می کند. مشارکت سازمان های بین المللی، رهبران جامعه مدنی، کارآفرینان اجتماعی و رسانه ها در این نشست پنج روزه در حال افزایش است.

با توجه به تصمیم مهم ریپل در جولای ۲۰۲۳ در مورد SEC که مشخص کرد XRP یک امنیت نیست، اعلام پانل بحث Garlinghouse با کمیسر CFTC باعث ایجاد هیجان در جامعه XRP شد.

به طور خاص، CFTC به عنوان تنظیم‌کننده‌ای دوستانه‌تر و حمایت‌کننده‌تر برای صنعت کریپتو در نظر گرفته می‌شود، زیرا با بیشتر ارزهای دیجیتال به‌عنوان کالا به جای اوراق بهادار رفتار می‌کند و اجازه ایجاد و تجارت محصولات مشتقات رمزنگاری مانند آتی و اختیار معامله را می‌دهد.

بازدید کمیسر CFTC از دفتر ریپل در سپتامبر ۲۰۲۲ هیجان و گمانه زنی های زیادی را برانگیخت و فام اظهار داشت که این بازدید بخشی از یک “تور آموزشی” بوده است.

این بار، هیجان هنوز احساس می شود، با انتظارات که XRP در جهان منعکس شود، و بحث هایی که توسط مدیر عامل Ripple و کمیسر CFTC هدایت می شود، همچنین راه را برای تحولات مثبت بیشتری در فضای کلی ارزهای دیجیتال هموار خواهد کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا