اخبار ارز دیجیتال

پاسخ مدیر عامل ریپل به جیمی دیمون از جی پی مورگان

فهرست

  • نقطه عطفی برای کریپتو
  • چالش های نظارتی و آینده ارزهای دیجیتال

داخل آخرین مصاحبه براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، با پیوستن به فاکس بیزینس، به تاییدیه های اخیر ETF های بیت کوین پرداخت و در مورد اظهارات جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان اظهار نظر کرد.

در پاسخ به انتقاد شدید جیمی دیمون، گارلینگ هاوس استدلال کرد که فناوری‌های جدید مانند رمزارز ممکن است بازیگران بدی را جذب کنند، اما مزایای قابل توجهی نیز ارائه می‌دهند و نباید کاملاً نادیده گرفته شوند. او با تاکید بر اهمیت درک تأثیر مثبت و پتانسیل ارزهای دیجیتال، گفت: «بازیگران بد از انواع ابزارهای جدید استفاده خواهند کرد.

او خاطرنشان کرد که ریپل فقط با موسسات مالی تحت نظارت کار می کند و از تراکنش های ناشناس پشتیبانی نمی کند.

نقطه عطفی برای کریپتو

گارلینگ هاوس همچنین بر اهمیت تایید اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد ETF بیت کوین تاکید کرد و آن را اعتباری بزرگ برای صنعت ارزهای دیجیتال نامید. او با اشاره به علاقه فزاینده سرمایه گذاران نهادی و سازمان های دولتی به دارایی های کریپتو، گفت: «این یک معامله بزرگ است.

گارلینگ هاوس تاکید کرد که این حرکت نشان دهنده تغییر از حاشیه ها به پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال است.

او همچنین نقش ریپل در این محیط در حال تحول را توضیح داد و توضیح داد که چگونه فناوری‌ها و راه‌حل‌های بلاک چین باعث افزایش کارایی و مقرون‌به‌صرفه پرداخت‌های فرامرزی برای مؤسسات مالی می‌شوند.

چالش های نظارتی و آینده ارزهای دیجیتال

در این مصاحبه، گارلینگ هاوس ناامیدی خود را از محیط نظارتی فعلی در ایالات متحده ابراز کرد و به طور خاص از رویکرد رئیس SEC، گری جنسلر در صنعت کریپتو انتقاد کرد.

او جنسلر را متهم کرد که دادخواهی را بر چارچوب‌های نظارتی روشن اولویت می‌دهد و آن را با رویکردهای فعال‌تر دیده‌شده در کشورهای دیگر مقایسه کرد.

Garlinghouse از مقررات تمرکز بر نتایج و فعالیت‌ها به جای خود فناوری دفاع کرد و بر اهمیت اصولی مانند شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) تأکید کرد.

او نسبت به آینده ارزهای دیجیتال خوشبین است و تأیید ETF را نشانه قدرت پایدار آنها و نیاز ایالات متحده به پذیرش و درک این طبقه دارایی در حال ظهور می داند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا