اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ripple نسبت به شفافیت قانونگذاری رمزنگاری آمریکا خوشبین است

به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، حمایت ایالات متحده از مقررات ارزهای دیجیتال «دو حزبی و دو مجلسی» است.

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، “محتاطانه خوشبین است” که ایالات متحده در سال 2023 در یک تاپیک توییتری که با

به مناسبت اولین روز از 118 کنگره، گارلینگ هاوس ابراز امیدواری کرد که سال 2023 سالی باشد که ایالات متحده مقررات ارزهای دیجیتال خود را بیان می کند و بیان می کند که حمایت از مقررات “دو حزبی و دو مجلسی” خواهد بود.

گارلینگ هاوس گفت که ایالات متحده با «لوح خالی» برای مقررات شروع نکرد و به لوایحی مانند قانون شفافیت اوراق بهادار، قانون نوآوری مالی مسئول (RFIA) و قانون شفافیت توکن دیجیتال اشاره کرد.

به گفته مدیر عامل ریپل، “مخاطرات نمی تواند بالاتر باشد.” او افزود که «هیچ لایحه‌ای وجود ندارد که کامل باشد و احتمالاً هرگز لایحه‌ای وجود نخواهد داشت که همه را راضی کند» و تلاش‌ها برای پیگیری لایحه کامل به پیشرفت کنگره در تنظیم ارزهای دیجیتال و وضع قوانین کمک کرده است. نباید به تأخیر افتاد. .

گارلینگ هاوس گفت که ایالات متحده در زمینه قوانین و مقررات ارزهای دیجیتال از سنگاپور، اتحادیه اروپا، برزیل و ژاپن عقب است.

او استدلال کرد که فقدان تلاش‌های هماهنگ برای اجرای چارچوب‌های نظارتی هم در سطح جهانی و هم در ایالات متحده “به سوق دادن تجارت به کشور ادامه می‌دهد.” [with] او به عنوان مثال FTX مستقر در باهاما را با “عواقب ویرانگر” ذکر می کند.

مرتبط: SEC تلاش می کند تا اسناد Hinman را در کیس ریپل پوشش دهد

ریپل یک شرکت فناوری مالی است که شبکه پرداخت جهانی RippleNet و ارز دیجیتال XRP (XRP) آن را اداره می‌کند.

در دسامبر 2020، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی علیه ریپل تنظیم کرد و ادعا کرد که XRP را به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است.

SEC ادعا کرد که ریپل میلیاردها دلار از طریق فروش XRP به دست آورده و نتوانسته است به عنوان یک امنیت مورد نیاز توسط قانون ثبت شود. ریپل این ادعا را رد کرده است که XRP یک ارز است و نه یک اوراق بهادار.

در اکتبر 2022، گارلینگ هاوس در کنفرانس هفته فین‌تک DC به اعضای میزگرد گفت که انتظار دارد شکایت علیه این شرکت در نیمه اول سال 2023 بسته شود، اما اذعان کرد که پیش‌بینی آن دشوار است.

این دعوا هنوز ادامه دارد و هیچ نشانه روشنی از زمان پایان آن وجود ندارد.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا