اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ripple Garlinghouse درباره IPO و برنامه های فعلی صحبت می کند

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، طی مصاحبه ای با CNBC در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، بینش انحصاری در مورد برنامه های این شرکت برای عرضه اولیه سهام ارائه کرد. اگرچه در ابتدا به دلیل آنچه Garlinghouse به عنوان یک تنظیم کننده “خصمانه” توصیف کرد، بازارهای خارج از ایالات متحده را برای IPO در نظر گرفت، این شرکت تصمیم گرفت فعلا این پیشنهاد را متوقف کند.

گارلینگ هاوس در مورد دعوای حقوقی جاری با SEC ایالات متحده ابراز نگرانی کرد که در سال ۲۰۲۰ آغاز شد و همچنان حل نشده باقی مانده است. او تأکید کرد که تلاش برای عرضه عمومی در ایالات متحده با یک تنظیم کننده رقیب که پرونده S-1 را تأیید می کند، چشم انداز جذابی نیست. Garlinghouse با مقایسه وضعیت Ripple با Coinbase، چالش‌هایی را که شرکت‌هایی که در محیط نظارتی SEC با آن مواجه هستند، برجسته کرد.

گارلینگ هاوس، که به ویژه از رویکرد SEC برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال انتقاد داشت، از رئیس، گری جنسلر به عنوان “مسئولیت سیاسی” یاد کرد. او نشان داد که فهرست ایالات متحده به طور بالقوه می تواند پس از روی کار آمدن رئیس جدید در SEC مورد بازنگری قرار گیرد.

بدون عجله

گارلینگ هاوس ضمن باز نگه داشتن گزینه IPO تاکید کرد که این یک اولویت فوری برای ریپل نیست. نقدینگی سهامداران در مرکز بحث قرار گرفته است و Garlinghouse تأیید کرد که شرکت ۱ میلیارد دلار از سهام خود را بازخرید کرده است و نقدینگی را برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به Ripple از زمان تأسیس آن در ۱۲ سال پیش فراهم کرده است.

همانطور که محیط نظارتی در حال تکامل است، Garlinghouse تعهد خود را برای ارزیابی مجدد تصمیم برای عمومی شدن با تغییرات در SEC ابراز کرده است. علی‌رغم عدم قطعیت‌ها، او به سهامداران اطمینان داد که ریپل همچنان بر پایداری بلندمدت متمرکز است و IPO گزینه‌ای است که می‌توان با گذشت زمان در نظر گرفت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا