🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل ریپل: سند Hinman ارزش انتظار را دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برد گارلینگ هاوس اشاره کرده است که پرونده مورد انتظار هینمن می تواند جریان را به نفع ریپل تغییر دهد.

در حالی که تنها یک روز برای باز کردن اسناد هینمن باقی مانده است، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، پیشنهاد می کند که اسناد “به خوبی ارزش انتظار را دارند.”

گارلینگ هاوس در پاسخ توییتر در ۱۲ ژوئن به سوالی که یوتیوبر Jungle Inc. از ارزهای دیجیتال پرسیده بود، گفت که نمی‌خواهد «بیش از حد» پیش برود، اما هم او و هم استوارت آردروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، گفتند: هر دو گفتند که معتقدند سند ارزش جنگ ۱۸ ماهه را داشت. از تو می خواهم مهر را بشکنی.

اسناد هینمن به پیام داخلی SEC در مورد سخنرانی ویلیام هینمن، کمیسر سابق SEC در سال ۲۰۱۸ اشاره دارد. هینمن در سخنرانی خود گفت که اگرچه ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) ممکن است به عنوان اوراق بهادار شروع شوند، اما اگر به اندازه کافی غیرمتمرکز شوند، می توانند بیشتر شبیه کالا شوند.

بسیاری از حامیان ریپل بر این باورند که باز شدن قریب الوقوع سند به ارائه بینش بیشتر در مورد وضعیت قانونی توکن بومی XRP (XRP) ریپل کمک می کند.

افتتاح این سند در یک زمان بسیار پرتلاطم برای صنعت ارزهای دیجیتال رخ می دهد. در ۱۳ ژوئن، یک دادگاه فدرال قرار است به درخواست SEC برای مسدود کردن دارایی‌های Binance.US، پس از انبوهی از شکایت‌ها علیه Binance.US رسیدگی کند.

SEC اولین بار در دسامبر ۲۰۲۰ علیه ریپل اقدام قانونی کرد و استدلال کرد که فروش توکن های XRP (XRP) بومی به معنای ارائه اوراق بهادار ثبت نشده است. از آن زمان، Ripple امنیت XRP را رد کرده و ادعا می کند که در تست Howie شکست خورده است.

مربوط: Ripple Case: XRP-Pro-Lawyer Outright پیشنهاد می کند SEC برنده “کمتر از ۳٪” باشد

در حالی که بسیاری از مدیران ارشد ریپل مدت‌هاست پایان قریب‌الوقوع دعوای ترن هوایی SEC را پیش‌بینی کرده‌اند، جان دیتون وکیل تحت حمایت XRP اخیراً اعلام کرد که قاضی ارشد آنالیزا تورس در ۳۰ سپتامبر امسال خواهد بود. او گفت که قضاوت نهایی تقریباً قطعی است.

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونینویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا