🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ripple از پیوستن جدید به مدیران شرکت هیجان زده است

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پروتکل پرداخت مبتنی بر بلاک چین، ریپل، افزودن‌های جدید به تیم مدیریت خود را به عنوان بخشی از تلاش استراتژیک برای تقویت رهبری و پیشبرد چشم‌انداز خود برای آینده پرداخت‌های فرامرزی اعلام کرده است.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت، نسبت به افزوده‌های جدید ابراز هیجان کرد و نشان از تعهد مجدد به نوآوری و رشد داشت.

ریپل دو تن از با تجربه ترین رهبران خود را به تیم اجرایی خود ارتقا داده است: مدیر مالی جان بیلیچ و معاون ارشد مردم و مکان ها، ماریل کلی.

در پستی در X در مورد قرارهای ملاقات اخیر، گارلینگخانه این نشان دهنده تأثیر عمیق این دو در بالا بردن سطح استعداد در ریپل است. او افزود: “ما بسیار مفتخریم که اکنون آنها را در تیم اجرایی خود داریم.”

انتظار می‌رود که افزوده‌های جدید به تیم مدیریت ریپل، تجربه و تخصص فراوانی را به همراه داشته باشد و موقعیت این شرکت را در میان رهبران برتر در صنایع بلاک‌چین و فین‌تک تقویت کند.

مدیران جدید با تمرکز بر گسترش دامنه جهانی ریپل و تسریع پذیرش محصولات و خدمات آن، نقشی کلیدی در شکل‌دهی مسیر استراتژیک شرکت ایفا می‌کنند.

اعلام انتصابات اجرایی جدید در زمانی که این شرکت به گسترش ردپای جهانی خود و تقویت موقعیت خود در بازار ادامه می دهد، شتاب قابل توجهی برای ریپل ایجاد می کند.

در ماه فوریه، ریپل از همکاری با شبکه Axelar و پیشگام مدیریت دارایی دیجیتال Zoniqx (Tassets سابق) خبر داد. ریپل و بنیاد اکسلار در حال همکاری برای ارائه قابلیت همکاری بیشتر برای XRP Ledger (XRPL) در شبکه‌های مختلف بلاک چین هستند. شبکه Axelar یک منبع اضافی برای XRPL خواهد بود که کاربرد و دسترسی آن را افزایش می دهد.

در همین حال، رابطه استراتژیک Zoniqx و ریپل از زیرساخت XRP Ledger بهره می‌برد و آن را با پلتفرم توکن‌سازی به‌عنوان سرویس (TPaaS) و راه‌حل‌های مدیریت چرخه زندگی توکن‌سازی (TALM) Zoniqx ادغام می‌کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا