🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ripple پیروزی حماسی شرکت را جشن می گیرد: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

برد گارلینگ هاوسمدیرعامل Ripple مجموعه ای از پیروزی های حماسی را برای غول فین تک جشن گرفت. مدیرعامل ریپل در توییتی از آخرین خرید این شرکت تجلیل کرد حضانت استاندارد و اعتماد، از جمله دستاوردهای مجوز.

در سه ماهه چهارم، ریپل (از جمله شرکت های تابعه) مجوزهایی را در بازارهای اصلی دریافت کرد، از جمله مجوز کامل موسسه پرداخت عمده از مقام پولی سنگاپور (MAS) و ثبت به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی توسط بانک مرکزی ایرلند.

تا به امروز، ریپل دارای مجوز BitLicense نیویورک است و مجوزهای انتقال پول را در حدود ۴۰ حوزه قضایی در ایالات متحده تضمین کرده است.

ریپل روز سه‌شنبه اعلام کرد که با خرید شرکت استاندارد نگهبانی و اعتماد، یک پلتفرم تنظیم‌شده در سطح سازمانی برای دارایی‌های دیجیتال، موافقت کرده است.

این مرحله تعهد ریپل به رعایت مقررات را تقویت می‌کند و در عین حال به شرکت اجازه می‌دهد تا محصولات موجود خود را گسترش دهد و محصولات جدید و مکمل را کشف کند.

با این خرید، مجوزهای اعتماد و انتقال پول با هدف محدود استاندارد Custody به سبد رو به رشد مجوزهای نظارتی ریپل اضافه خواهد شد.

شتاب جهانی ریپل همچنان بی‌رقیب است و به کسب‌وکارها در سراسر جهان خدمت می‌کند. خرید استاندارد کاستودی به دنبال خرید متاکو، یک راه حل ذخیره سازی، در سال گذشته صورت گرفت.

ریپل اخیراً از همکاری های حضانت با موسسات برتر مانند HSBC، BBVA، و Zodia Custody و همچنین گسترش محصول پرداخت ریپل به مناطق جدیدی مانند آفریقا خبر داده است.

ریپل کسب و کار اصلی پرداخت و حضانت خود را دو برابر کرده است، و از پیشنهادات حضانت تاجر زنده در ۲۰ منطقه نظارتی و پرداخت به ۷۰ کشور در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

پیروزی حقوقی قابل توجه در پرونده ریپل در سال ۲۰۲۳ نقطه عطفی در تعیین وضعیت حقوقی XRP بود. این اولین پیروزی صنعت در برابر SEC بود و سابقه ای برای سایر توکن ها در ایالات متحده ایجاد کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا