اخبار ارز دیجیتال

مبارزه برای وضوح “باید ادامه یابد” – برد گارلینگ هاوس

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در ویدئویی که در توییتر منتشر شد، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل گفت که ناظر مالی ایالات متحده “بدخواهانه، آشکار و ساده” عمل کرده است. او هشدار داد که این تنها آغاز نبرد برای «بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال دیگر» است.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفته است که شکایت ریپل علیه ناظر مالی ایالات متحده در حال پایان است، اما این یک معامله بزرگ برای بسیاری دیگر در صنعت کریپتو است. برای شفافیت “باید ادامه یابد”. ‘

پس از مدت ها رفت و برگشت بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، پرونده Hinman سرانجام در 13 ژوئن باز شد.

Garlinghouse مدتهاست که از انتشار اسناد مربوط به سخنرانی هینمن در سال 2018 مبنی بر اینکه اتریوم (ETH) یک امنیت نیست، حمایت کرده است، اما Garlinghouse گفت که این توکن ریپل است، XRP (XRP) ممکن است ادعای خود را مبنی بر اینکه امنیت نیست تقویت کند. امنیت هم

در ویدئویی که اخیراً در 17 ژوئن در توییتر منتشر شد، گارلینگ هاوس گفت که باز کردن اسناد هینمن نشان می‌دهد که SEC “عمداً باعث سردرگمی در مورد قوانین شده و از این سردرگمی از طریق اجرا استفاده کرده است.” مزرعه برنج.

او استدلال کرد که این «تعریف قرار دادن سیاست بر مردم است». […] و دنبال قدرت به جای سیاست درست. ”

گارلینگهاوس گفت که رفتار کمیسیون بورس و اوراق بهادار “سوء نیت آشکار و ساده” بود و زمان اولین شکایت در دسامبر 2020، درست چند روز قبل از کریسمس، “بسیار گرینچ” تکرار شد.

مربوط: ریپل از مقررات MiCA استقبال می کند زیرا شکایت ایالات متحده عدم وضوح را آشکار می کند

او اعلام کرد که در هر جلسه با SEC “به هر سوالی پاسخ داده است”. [the SEC] آنها به من پیشنهاد کرده اند که XRP یک امنیت است و هرگز به من پیشنهاد نداده اند. ”

گارلینگ هاوس استدلال کرد که سخنرانی هینمن به خودی خود درباره «یک توکن یا یک بلاک چین» نبود، بلکه در مورد اجرای «بی امان» توسط SEC بود.

این نشان می‌دهد که SEC چقدر بی‌رحمانه بازیکنان ارزهای دیجیتال را مجبور به عمل می‌کند، در حالی که در مورد راهنمایی‌های آنها دروغ می‌گوید، در حالی که ادعای درخواست‌های باز نادرست برای ورود و ثبت نام دارد.

گارلینگ هاوس ادامه داد که اسناد «در بهترین حالت» نشان می‌دهد که مدیران SEC «نمی‌توانستند» روی این قانون به توافق برسند، و به بیل هینمن دستور داد تا «مردم را بیشتر در مورد قوانین ارزهای دیجیتال سردرگم کند.» من توضیح دادم که به من گفته شده است.

کوین تلگراف در 13 ژوئن گفت که هینمن در یادداشتی در اسناد فاش شده گفت که اتر یک امنیت نیست، که “ممکن است در آینده موضع متفاوتی را برای مقامات در مورد اتر دشوار کند.” نشان می دهد که سردبیران نگران بودند.

اما گارلینگ هاوس خاطرنشان می کند که اسناد نشان می دهد که “در بدترین حالت”، هینمن “عمداً قانون را نادیده گرفت” و سعی کرد “قوانین جدیدی را وضع کند” و تنها کنگره می تواند این کار را انجام دهد. تاکید کرد که این اختیار را دارد که

مجله: شغل گری جنسلر در خطر، اولین نقطه ETF بیت کوین بلک راک، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، 11-17 ژوئننویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا