اخبار ارز دیجیتال

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل: “SEC باعث این هرج و مرج شد”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

براد گارلینگ هاوس به اظهارات “پوچ” کمیسیون SEC در مورد رسوایی آزمایشگاه ریپل انتقاد کرده است.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، به دلیل اظهارات اخیر وکلای دادگستری که به احتمال تجدیدنظرخواهی علیه شکایت ریپل اشاره می کند، از تنظیم کننده های اوراق بهادار ایالات متحده انتقاد کرده است.

گارلینگ هاوس در توییتی در تاریخ ۲۳ ژوئیه از رویکرد “تنظیم از طریق اجرا” رگولاتور انتقاد کرد و استدلال کرد که این تنها به سرمایه گذاران خرد آسیب می رساند.

گارلینگ هاوس در توییتی در ۲۳ ژوئیه نوشت: «SEC با اعلام اینکه خود را پلیس تجارت ارزهای دیجیتال با وجود نداشتن صلاحیت قضایی، این هرج و مرج را ایجاد کرد.» او افزود: “کجا رفت؟ مصرف کنندگان با کیسه هایی در دادگاه ورشکستگی رها شدند، در حالی که SEC کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد.”

انتقاد Garlinghouse در پاسخ به آخرین مجموعه نظرات کمیسیون SEC در مورد ریپل است، که به این نکته اشاره می‌کند که تنظیم‌کننده‌ها ممکن است نسبت به حکم تقسیمی علیه آزمایشگاه‌های ریپل اعتراض کنند.

در ۲۱ جولای، SEC از یک شکایت در حال انجام علیه دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform استفاده کرد تا نگرانی های خود را در مورد تصمیمی مبنی بر اینکه خرده فروشی XRP (XRP) در صرافی ها تعریف قانونی از اوراق بهادار را تشکیل نمی دهد، ابراز کند.

وکیل SEC با این استدلال که این فروش XRP باید اوراق بهادار در نظر گرفته شود، نوشت: «با تمام احترام، این بخش‌های ریپل احکام اشتباهی هستند و نباید توسط این دادگاه دنبال شوند.

آنها افزودند: “کارمندان SEC در حال بررسی راه های مختلف موجود برای بررسی بیشتر هستند و توصیه می کنند که SEC به دنبال چنین بررسی باشد.”

مربوط: درخواست ریپل برای مجوز کریپتو در بریتانیا

گارلینگ هاوس گفت که مقصر دانستن قاضی به خاطر اعمال مستقیم قانون در پاسخ به اظهارات SEC، “غیر معقول” است.

او افزود: “همه ما می دانیم که تنها راه پیش رو داشتن قوانین روشن برای محافظت از خرده فروشی است، نه مقررات بیشتر توسط مجریان قانون، بلکه قانون.”

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه ریپل، در اظهارات خود اظهار داشت که تلاش برای توضیح اینکه XRP یک امنیت نیست، مانند “توضیح دادن به زمینی ها است که جهان گرد است.”

در ۱۷ ژوئیه، گری گنسلر، رئیس SEC نیز از تصمیم دادگاه در مورد وضعیت اوراق بهادار XRP ابراز ناامیدی کرد و افزود که تنظیم کننده ها همچنان به ارزیابی این نظر ادامه می دهند.

طبق داده های TradingView، XRP ریپل لبز در زمان انتشار این مقاله با قیمت ۰.۷۳ دلار معامله می شود که در ماه گذشته نزدیک به ۵۰ درصد افزایش یافته است.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا