🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل ریپل علیرغم سقوط SVB به “وضعیت مالی قوی” اطمینان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در یک توییت کوتاه بدون جزئیات، گارلینگ هاوس گفت که وضعیت SVB باعث اختلال در عملیات روزانه نمی شود.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل در ۱۲ مارس در توییتر صحبت کرد تا در مورد قرار گرفتن این شرکت در معرض بانک سیلیکون ولی (SVB) صحبت کند و به دنبال کنندگان خود در مورد ثبات ریپل اطمینان دهد.

گارلینگ هاوس گفت: «ریپل در معرض SVB قرار داشت، اما ما انتظار نداریم که این امر در فعالیت‌های روزانه ما اختلال ایجاد کند، و ما در حال حاضر اکثر دلارهای آمریکا را در شبکه گسترده شرکای بانکی خود نگهداری می‌کنیم.»

هدف از توییت کوتاه او برای اطمینان دادن به کاربران بود. او در توییتی نوشت: «مطمئن باشید، ریپل همچنان در وضعیت مالی قوی قرار دارد.

Garlinghouse مقدار پول نقدی که در SVB نگهداری می کند را مشخص نکرده است.

بسیاری از کاربران توییتر که به این موضوع پاسخ دادند، به این بیانیه پاسخ مثبت دادند.

یکی از کاربران نوشت: “من هرگز شک نکردم که شما یا @Ripple مدیریت ریسک کافی را در اختیار دارید.”

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل موعود ۱۱ مارس مشخص نیست که آیا توییت گارلینگ هاوس همان چیزی بود که او قصد داشت یا نه، اما این شرکت قصد دارد به زودی بیانیه ای را در مورد قرار گرفتن در معرض ریپل خود منتشر کند.

ساعاتی بعد، فدرال رزرو اعلام کرد که یک برنامه تامین مالی ۲۵ میلیارد دلاری برای کمک به بانک ها با نقدینگی در زمان استرس مالی ایجاد کرده است.

در یک اطلاعیه جداگانه، فدرال رزرو همچنین خاطرنشان کرد که تمام سپرده گذاران در بانک های سیلیکون ولی از روز دوشنبه، ۱۳ مارس، به تمام وجوه خود دسترسی خواهند داشت.

وی افزود: «هر گونه ضرر و زیان مربوط به قطعنامه بانک سیلیکون ولی بر عهده مالیات دهندگان نخواهد بود».

مطالب مرتبط: بررسی ریپل: ۹۷ درصد از شرکت های پرداخت به قدرت رمزنگاری اعتقاد دارند

شوارتز نظر داد ۱۰ مارس، “من هنوز نمی‌دانم که چگونه یک بانک می‌تواند منجر به شکست شود. اگر بانکی قبلاً توان پرداخت بدهی داشته باشد، این بدان معناست که دارایی‌هایش از تعهداتش فراتر رفته است.” […] احتمالاً حلال آن شدند [sic] زمانی که اسناد خزانه ۱۰ ساله آنها سررسید می شود. با این حال آنها به دلیل گلی که دریافت کردند این فرصت را پیدا نکردند. ”

قیمت XRP (XRP) ریپل پس از کاهش از ۰.۴۰ دلار در ۹ مارس به ۰.۳۵ دلار در ۱۲ مارس بهبود یافت.

ریپل در حال نبرد حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر وضعیت ارز دیجیتال XRP است، اما مدیران ریپل سال ۲۰۲۲ را “سال رکورد رشد تجارت و مشتری” برای این شرکت نامیدند. Garlinghouse در ژانویه گفت که انتظار دارد این پرونده در ژوئن حل و فصل شود.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا