🚨 اخبار ارز دیجیتال

سه بانک ژاپنی مانی تپ مبتنی بر ریپل را پذیرفته اند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک‌های ژاپنی مانند Yamaguchi، Momiji و Kitakyushu اکنون از خدمات انتقال پول MoneyTap P2P مبتنی بر RippleNet پشتیبانی می‌کنند.

MoneyTap، یک سیستم پرداخت مبتنی بر ریپل، به رشد خود در ژاپن ادامه می‌دهد و چندین بانک محلی به مشتریان دسترسی به برنامه را ارائه می‌دهند.

SBI Remit، تنها بازوی حواله‌ای از مجموعه خدمات مالی ژاپنی SBI Holdings، پشتیبانی از اپلیکیشن MoneyTap تلفن همراه خود را به سه بانک منطقه‌ای از جمله Yamaguchi Bank، Momiji Bank و Kitakyushu اضافه کرده است. SBI Remit در ۱۷ آوریل اعلام کرد.

بانک یاماگوچی یک بانک منطقه ای بزرگ در ژاپن است که دارای ۱۵۶ شعبه و دفتر فروش در ژاپن و ۴ پایگاه در خارج از کشور است. بانک کیتاکیوشو یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی یاماگوچی است و از زمان تأسیس تا کنون ۲۴ شعبه داشته است.

ادغام MoneyTap یک بانک منطقه ای ژاپنی را قادر می سازد تا خدمات انتقال پول همتا به همتا را از طریق برنامه های تلفن همراه به مشتریان خود ارائه دهد. این سرویس انتقال پول علاوه بر شماره حساب بانکی، امکان انتقال آنلاین پول از طریق شماره تلفن همراه را نیز فراهم می کند. همچنین از تأیید هویت آنلاین و احراز هویت بیومتریک پشتیبانی می‌کند و هدف آن تضمین امنیت بالا برای مشتریان در استان یاماگوچی، استان مومیجی و شهر کیتاکیوشو است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، SBI خدمات پرداخت موبایلی MoneyTap خود را در سال ۲۰۱۹، مدت کوتاهی پس از راه اندازی MoneyTap با همکاری شرکت بلاک چین ریپل در اکتبر ۲۰۱۸، یکپارچه کرد. در ابتدا به سه بانک مربوط می شود: Sumishin SBI Net Bank، Suruga Bank و Resona Bank.

SBI Remit در اعلامیه خود تکرار کرد که این شرکت در سپتامبر ۲۰۲۲ با MoneyTap ادغام خواهد شد و به آن امکان می دهد یک زیرساخت مالی بسیار کاربردی، کم هزینه و نسل بعدی ارائه دهد.

مربوط: ریپل برای بستن شکاف نقدینگی کریپتو، هاب نقدینگی سازمانی را راه اندازی کرد

SBI به عنوان یکی از شرکای اصلی ریپل ظاهر شده است و از آن در نبرد حقوقی با تنظیم کننده های مالی ایالات متحده حمایت می کند. مورنینگ استار، زیرمجموعه داده‌های مالی گروه SBI گفت که برنامه پاداش سهامداران XRP (XRP) خود را در سال ۲۰۲۱ با وجود مشکلات قانونی ریپل در ایالات متحده ادامه خواهد داد. یوشیتاکا کیتائو، مدیر عامل SBI نیز در سال ۲۰۲۱ گفت، اگر محیط نظارتی سخت در نهایت ریپل را مجبور به خروج از ایالات متحده کند، به احتمال زیاد به کدام کشور سفر خواهد کرد؟ گفت که ژاپن است.

مجله: آسیا اکسپرس: ادعای رشوه ۴۰ میلیون دلاری SBF به عنوان کراش بایننس ایالات متحده و چین

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا