اخبار ارز دیجیتال

Ripple و SEC توافق کردند که به طور مشترک جزئیات را در جلسه توجیهی قطعنامه ببندند، عضو تیم Shiba Inu منتظر SHIB ATH جدید قبل از نصف شدن بیت کوین است: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today

U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

ریپل و SEC ایالات متحده توافق کردند که به طور مشترک جزئیات را در خلال قطعنامه امضا کنند

طبق یک خبر اخیر x پست توسط وکیل مدافع جیمز کی فیلان، که از نزدیک روند مبارزه حقوقی بین ریپل و SEC، هر دو طرف را دنبال می کند. ثبت شد یک طرح مهر و موم مشترک “برای مدیریت مسائل مربوط به مهر و موم مربوط به جلسه توجیهی در مورد حل و فصل قانونی آینده در این مورد.” این درخواست در ۱۹ مارس به قاضی آنالیسا تورس از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شد. در صورت تایید، درخواست مهر و موم کردن جزئیات کلیدی از جلسات توجیهی اصلاحی، مانند صورت‌های مالی ریپل و صورت‌های پس از مالی را حذف می‌کند. برای جلوگیری از افشای فروش نهادی XRP به XRP و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال، شکایت کنید. پیامدهای پنهان نگه داشتن جلسات توجیهی برای احساسات بازار از دید عموم نامشخص است. علاوه بر این، اگرچه پرونده Ripple-SEC که در سال ۲۰۲۰ آغاز شد، وارد مذاکرات حل و فصل شده است، اما نتیجه و جدول زمانی پرونده مشخص نیست.

SHIB ATH جدید توسط تیم Shiba Inu قبل از نصف شدن بیت کوین (BTC) مورد انتظار است

دیروزلوسی مسئول بازاریابی رسمی پروژه Shiba Inu است. مورد بحث قرار گرفت جامعه SHIB آخرین خرید ارزهای دیجیتال را فاش خواهد کرد و نظرات خود را در مورد مسیر قیمت آتی SHIB به اشتراک خواهد گذاشت. لوسی نوشت که SHIB از افت قیمت اخیر استفاده کرده و کاهش قیمت را خریداری کرده است و هیجان خود را از توانایی SHIB برای “ارائه یک بهبود معجزه آسا” ابراز کرد. رهبر بازاریابی سپس اظهار داشت که انتظار دارد SHIB به زودی به بالاترین حد خود برسد. قبل یا اندکی پس از نصف شدن بیت کوین آینده. به عنوان یادآوری، رویداد بزرگ بیت کوین که در آن پاداش استخراج بیت کوین به نصف کاهش یافته است، قرار است در اواخر آوریل برگزار شود. با این حال، لوسی تاکید کرد که اگرچه او بخشی از تیم شیبا اینو است، اما این پست نظر شخصی او در مورد وضعیت بازار کریپتو است و یک پیش‌بینی رسمی نیست.

رئیس ریپل انقلاب بعدی ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۴ اعلام کرد

به زودی x پسترئیس جمهور ریپل، مونیکا لانگ، سال ۲۰۲۴ را به شرح زیر بیان کرد: یک سال مهم در نهادینه سازی ارزهای دیجیتال. لانگ نوشت: «۲۰۲۴ به سرعت در حال شکل گیری است تا سال نهادینه شدن رمزارزها در مقیاس کلان باشد. نظر لانگ پاسخی بود به پست کانال رسمی ریپل درباره شرکت رئیس جمهور در نشست بانکداری تازه وارد در سانفرانسیسکو در هفته گذشته. در این اجلاس، لانگ در مورد آنچه که از زمان بحران بانکداری SVB یک سال پیش تغییر کرده است و همچنین اینکه چگونه بلاک چین و کریپتو با همکاری بانک ها و موسسات سنتی می توانند اساساً دسترسی به خدمات مالی را بهبود بخشند، بحث کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا