اخبار ارز دیجیتال

Ripple Ally Flare (FLR) 20% افزایش یافته است، در اینجا دو دلیل وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Flare (FLR)، توکن اصلی شبکه Flare، یک لایه ۱ مبتنی بر EVM که داده‌های با یکپارچگی بالا از زنجیره‌های دیگر و اینترنت را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت زیادی را تجربه کرده است. Flare قبل از تجربه سود تا ۲۰٪ افزایش یافت.

Flare در ۱۵ ژانویه، مدت کوتاهی پس از انتشار اخبار این همکاری بزرگ، افزایش قابل توجهی را تجربه کرد.

Flare اضافه شدن Google Cloud را به عنوان یک ارائه‌دهنده زیرساخت اعلام کرد که به اعتبارسنجی شبکه و Flare Time Series Oracle (FTSO) در شبکه Flare کمک می‌کند. این بدان معناست که داده‌ها را از منابع خارجی دریافت کرده و به سیستم FTSO ارسال می‌کند و همچنین قراردادهای هوشمند Flare را با فیدهای داده غیرمتمرکز ارائه می‌کند.

در حال حاضر، ۱۰۰ سازمان نقش جدید و یکپارچه اعتباردهنده و مشارکت کننده FTSO در Flare را پذیرفته اند و از امنیت شبکه Flare و اوراکل قیمت غیرمتمرکز FTSO Flare با داده های قیمت گذاری در دسترس عموم پشتیبانی می کنند.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه FLR/USD، با حسن نیت: TradingView

سپس FLR در ۱۵ ژانویه یک شمع سبز عظیم تولید کرد که از ۰.۰۱۷ دلار به ۰.۰۲۴۶ دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، Flare تمام دستاوردهای خود را رها کرده است و در ۲۴ ساعت گذشته تنها با ۲ درصد افزایش به ۰.۰۲ دلار رسیده است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، حجم تراکنش‌های Flare (FLR) در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۰ درصد افزایش یافته و به بیش از ۱۱۰ میلیون دلار رسیده است. این بدان معناست که فعالیت بازار و علاقه به ارزهای دیجیتال در حال افزایش است زیرا سرمایه‌گذاران بیشتری FLR را در صرافی‌ها و پلتفرم‌ها خرید و فروش می‌کنند.

این افزایش در سود معاملاتی ممکن است به افزایش قیمت FLR در ۲۴ ساعت گذشته نیز کمک کرده باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا