🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ripple Ally Flare (FLR) در میان به‌روزرسانی‌های متعدد اکوسیستم، ۱۶ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Ripple Labs Inc. ارز دیجیتال با پشتوانه Flare (FLR) امروز روند صعودی دارد و پروتکل اوراکل را به سطوح جدید قیمت سوق می دهد. کریپتوکارنسی با ۱۶.۳ درصد افزایش به ۰.۰۴۵۴۱ دلار و تا ۰.۰۴۷۹۴ دلار در ۲۴ ساعت افزایش یافت. با شکست فعلی، Flare رشد کلی هفت روزه خود را به ۲۸.۹۲ درصد افزایش داده است.

به روز رسانی اکوسیستم شعله ور

دلیل اصلی افزایش FLR را می توان در به روز رسانی اکوسیستم جستجو کرد. همانطور که توسط پروتکل اعلام شده است، مقداری بودجه از سوی سرمایه گذاران از جمله هنگ کنگ و Kenetic مستقر در ایالات متحده و Aves Lair مستقر در نیویورک مورد استقبال قرار گرفت.

این دور سرمایه‌گذاری حرکت بزرگی برای سرمایه‌گذاران Flare است، زیرا آنها موافقت کردند تا توکن‌های خود را تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۶ در اختیار بگیرند و در عین حال سود حاصل از فروش توکن‌ها را دوباره در پروژه‌های اکوسیستم Flare سرمایه‌گذاری کنند. تامین مالی توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر یک تقویت بزرگ برای هر پروتکل است زیرا به طور کلی نشان‌دهنده رای اعتماد برای انجمن است.

شبکه Flare نیز تحت یک سری ارتقاء شناخته شده است. آخرین مجموعه با رای گیری STP.06 و FIP.06 راه اندازی خواهد شد که انتظار می رود به زودی آغاز شود. این ارتقاها حیاتی هستند زیرا می توانند به اضافه کردن ۱۰۰۰ جریان داده جدید به اوراکل کمک کنند و در نتیجه اوراکل را همه کاره تر کنند.

به گفته معاون مهندسی آزمایشگاه Flare، بین این به‌روزرسانی‌ها، شبکه Flare اکنون مجموعاً ۲۰ میلیون بلوک و ۶۰ میلیون تراکنش دارد. این یک شاخص واقعی از رشد تا به امروز است.

سلطه

Flare جایگاهی برای خود در دنیای اوراکل Web3 ایجاد کرده است و در تلاش است تا سهم بازار خوبی را از رهبر صنعت Chainlink (LINK) به دست آورد. در میان به‌روزرسانی‌های متعدد، ارزش کل مؤثر Flare (TVE) همچنان پایین‌تر از Chainlink با دسترسی عمومی است.

با افزایش تاریخی قیمت و رشد معاملات، Flare ثابت کرده است که آنچه لازم است برای ترسیم مسیر قاطع‌تر برای خود دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا