🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل ریپل توضیح می دهد که چگونه تقاضای ۲ میلیارد دلاری SEC از ریپل می تواند به ارتش XRP آسیب برساند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • SEC از Ripple می خواهد ۲ میلیارد دلار برای جبران خسارت بپردازد
  • جان دیتون، مدافع ریپل، خواستار استعفای رئیس SEC است

جرمی هوگان، شریک هوگان و هوگان، وکیلی که از حامیان بزرگ ریپل است و پرونده Ripple-SEC را از نزدیک دنبال می‌کند، نظرات خود را در مورد درخواست اخیر در شبکه اجتماعی X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت. SEC درباره ریپل در دادگاه است.

هوگان خاطرنشان کرد که این وضعیت دیگری است که در آن SEC قصد دارد برخلاف سوگند خود برای محافظت از سرمایه گذاران و وجوه آنها کار کند.

SEC از Ripple می خواهد ۲ میلیارد دلار برای جبران خسارت بپردازد

هوگان به جامعه XRP درخواست جبران خسارت ۲ میلیارد دلاری را که اخیراً توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس در آزمایشگاه ریپل ارائه شده است، یادآوری کرد. طبق گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این مبلغ هنگفت فیات به عنوان غرامت، از جمله معافیت دستوری، مجازات های مدنی، و رد کردن سود استفاده می شود.

علاوه بر این، تنظیم کننده تاکید کرد که این جریمه نوعی جبران خسارتی است که عملیات ریپل به سرمایه گذاران و بازارهای مالی وارد کرده است.

هوگان اظهار داشت که پرداخت این جریمه هنگفت باعث می‌شود که ریپل مقدار زیادی XRP را بفروشد و «باعث کاهش قیمت شود و به صاحب خرده‌فروش آسیب برساند». او همچنین معتقد است که SEC “سپس این پول را به صاحبان “موسسه ای” ثروتمند “انتقال” خواهد کرد. هوگان توییت خود را با یک سوال از جامعه XRP به پایان رساند که آیا از این پس توسط SEC “محافظت” می شوند یا خیر.

جان دیتون، مدافع ریپل، خواستار استعفای رئیس SEC است

جان دیتون، یکی دیگر از مدافعان سرسخت ریپل و اکنون کاندیدای سنای ایالات متحده در ماساچوست، در توییتی از گری جنسلر، رئیس SEC خواست تا از سمت خود استعفا دهد.

دیتون زمان ایجاد قانون بورس اوراق بهادار (۱۹۳۴) و هدف از راه اندازی آن را به جامعه یادآوری کرد: “سرمایه گذارانی که در سقوط سال ۱۹۲۹ از بین رفتند، SEC ایده خوبی بود.” دیتون با تاکید بر اینکه تاثیر مثبت کلی SEC بر ثروت متوسط ​​آمریکایی ها به لطف بازارهای سهام به دست می آید، می گوید که، با وجود این، کنگره و SEC نتوانسته اند با پیشرفت های تکنولوژیکی مانند بلاک چین و ارزهای دیجیتال همراه شوند.

آنها هنوز هم قوانین تصویب شده در سال ۱۹۳۴ را برای دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین اعمال می کنند. دیتون با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰ درصد از آمریکایی ها (۹۳ میلیون نفر) صاحب ارزهای رمزنگاری شده هستند، اشاره می کند که SEC باید رویکرد خود را به این طبقه دارایی تغییر دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا