اخبار ارز دیجیتال

Ripple Blockchain Swiss Vault Metaco را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

متاکو 17 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A 2020 خود جمع آوری کرده است. این شرکت قبل از خرید در مجموع 20 میلیون دلار جمع آوری کرد.

در 17 می، ریپل، توسعه‌دهنده شبکه پرداخت همنام و توکن XRP، اعلام کرد که متاکو، یک ارائه‌دهنده مدیریت دارایی دیجیتال و توکن‌سازی سوئیسی را به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری کرده است. با این خرید، ریپل می گوید که پیشنهادات شرکتی خود را به نگهبانی، صدور و تسویه دارایی های توکن شده گسترش خواهد داد. یک توسعه دهنده از این شرکت نوشت:

متاکو به طور چشمگیری مسیر رشد خود را از طریق پایگاه صدها مشتری مستقر ریپل، دسترسی به سرمایه برای پاسخگویی به تقاضای جدید و منابع برای ادامه تعهد خود به مشتریان بانکی و سازمانی تسریع خواهد کرد.

ریپل تخمین می زند که بازار نهادی نگهبانی ارزهای دیجیتال تا سال 2030 به 10 تریلیون دلار خواهد رسید. تحقیقات این شرکت همچنین نشان می‌دهد که «بیشتر رهبران مالی جهانی مؤسسات مالی» قصد دارند در سه سال آینده از راه‌حل‌های نگهداری ارزهای دیجیتال استفاده کنند. به برنامه‌های مدیریت نگهبانی ارزهای دیجیتال BNY Mellon و برنامه‌های نزدک برای راه‌اندازی خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال در سه ماهه دوم اشاره می‌کند. آدرین ترکانی، بنیانگذار و مدیر عامل متاکو اظهار داشت:

“این توافق متاکو را قادر می سازد تا از مقیاس ریپل و قدرت بازار برای رسیدن به اهداف خود استفاده کند و ارزش را با سرعت بیشتری به مشتریان خود ارائه دهد. ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به تقاضا هستیم.”

محصول اصلی متاکو هارمونیزه است. این شرکت گفت که Harmonize استاندارد سازمانی برای نگهداری دارایی های دیجیتال و زیرساخت های توکن سازی است و توسط موسسات مالی بزرگ استفاده می شود. به گزارش Crunchbase، متاکو در سال 2015 تاسیس شد و تا زمان اعلام در 17 می، 20 میلیون دلار در چهار دور جمع آوری کرده است. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت: «ریپل به پیشبرد تسلط ما در حوزه‌های کلیدی زیرساخت ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد.»

مجله: Coinbase Debacle، فلوریدا CBDC را ممنوع می کند، Ordinals با مناقشه روبرو می شوندنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا