🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریپل Fortress Trust را برای گسترش سبد مجوزها در ایالات متحده خریداری می کند

Fortress دارای مجوز تراست نوادا برای نگهداری دارایی است. ریپل بیش از ۳۰ مجوز در سراسر ایالات متحده دارد.

طبق اعلامیه ای در ۸ سپتامبر، شرکت فناوری مالی Ripple در حال گسترش مجموعه مجوزهای نظارتی خود در ایالات متحده با خرید Fortress Trust است.

Fortress Trust زیرساخت نظارتی و فناوری را برای سازمان های بلاک چین فراهم می کند. این شرکت دارای مجوز اعتماد نوادا است که به آن اجازه می دهد دارایی های مالی را ذخیره کند. این خرید علاوه بر بیش از ۳۰ مجوزی که ریپل در سراسر ایالات متحده به عنوان یک انتقال دهنده پول دارد و همچنین BitLicense در ایالت نیویورک که به تجارت کریپتو اختصاص داده شده است.

مونیکا لانگ، رئیس ریپل، گفت: «مجوز ابزاری قدرتمند برای کسب‌وکارها برای ایجاد و ارائه بهترین تجربیات مشتری در کلاس است. طبق اعلام ریپل، فناوری و مجوزهای Fortress Trust مکمل نقشه راه تجارت و محصول آن است.

ریپل برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ از طریق دور اولیه در این شرکت سرمایه گذاری کرد. مبلغ یا سایر شرایط مالی آخرین معامله فاش نشده است.

ما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار اولیه در فناوری‌های بلاک چین فورترس، این فرصت را داشتیم که درباره تیم، چشم‌انداز و فناوری آن بیاموزیم. از زمان راه‌اندازی آن در سال ۲۰۲۱، این شرکت در درآمدهای مکرر و پشتیبانی هم از بومی‌های کریپتو و هم برای تازه‌کارهای رمزنگاری رشد کرده است.» براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت: ما یک تجارت عالی با فهرست مشتریان قوی ایجاد کرده ایم.

ریپل در بحبوحه بازار نزولی معاملات را سرعت می بخشد. در ماه مه، این شرکت اعلام کرد که متاکو، ارائه دهنده مدیریت دارایی دیجیتال و توکنیزاسیون سوئیسی را به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار خریداری می کند. مدیران ریپل در ژانویه پیش‌بینی کردند که در سال ۲۰۲۳ موجی از اکتساب‌ها در فضای کریپتو خواهد بود که به شرکت‌ها کمک می‌کند شکاف‌های قابلیت خود را پر کنند.

این اعلامیه نشان داد که ریپل قصد دارد در شرکت مادر Fortress، Fortress Blockchain Technologies و شرکت وابسته آن، Fortress Pay Services سرمایه گذاری کند. ریپل ادعا می کند که در بیش از ۵۵ کشور جهان حضور دارد و خدمات پرداخت را از طریق فناوری بلاک چین ارائه می کند.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا