🚨 اخبار ارز دیجیتال

“زمان مناسب” برای هنگ کنگ برای فشار به Web3 علیرغم نوسانات بازار – وزیر خزانه داری


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هنگ کنگ در حال حاضر گام های جدی برای توسعه صنعت Web3 خود برداشته است و وزیر دارایی گفت اکنون زمان مناسبی برای ادامه حرکت رو به جلو است.

وزیر دارایی هنگ کنگ، پل چان، می گوید که “زمان مناسب” برای هنگ کنگ است تا علیرغم نوسانات بازار کریپتو، وب ۳ را به پیش ببرد.

در یک پست وبلاگ در ۹ آوریل، چان توضیح داد که یکی از سه جهت اصلی که برای بودجه شهر پیشنهاد کرده است، توسعه بیشتر و پذیرش Web3 است.

چان نوشت: «برای اینکه وب ۳ به طور پیوسته مسیر توسعه نوآورانه را دنبال کند، هنگ کنگ «راهبردی را اتخاذ خواهد کرد که بر «تنظیم مناسب» و «ترویج توسعه» تأکید دارد.

چان گفت که منطقه همچنین قصد دارد بر امنیت مالی، جلوگیری از خطرات سیستمی و تمرکز بر آموزش سرمایه گذاران، حفاظت و مبارزه با پولشویی تمرکز کند.

پل چان که از طریق زوم ظاهر شد، سخنان افتتاحیه را در کنفرانس مالی هنگ کنگ ارائه کرد. سس: توییتر

اکتبر گذشته، دولت هنگ کنگ ایده ارائه لایحه ای برای تنظیم ارزهای دیجیتال را مطرح کرد.

تا ۲۰ فوریه سال جاری، رگولاتور محلی اوراق بهادار، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC)، پیشنهادهایی را برای رژیم مبادلات ارزهای دیجیتال منتشر کرد که در ژوئن اجرایی می شود.

این صنعت از یک بازار نزولی شدید رنج می برد که به دلیل سقوط ارز و نظارت مستمر توسط تنظیم کننده ها، با شکست مواجه شده است.

به گفته چان، صنعت همان فرآیند اینترنت را در اوایل دهه ۲۰۰۰ طی کرده است و فعالان بازار پس از “ترکیدن حباب” بسیار آرام تر بودند.

ژانگ گفت: “پس از فروکش کردن موج گمانه زنی ها، بازیگران قوی باقی مانده بیشتر بر رقابت در نوآوری های تکنولوژیکی، تجاری سازی و ایجاد ارزش تمرکز خواهند کرد و به بهبود کیفیت اقتصاد واقعی کمک می کنند.”

“در مرحله بعدی، فعالان بازار باید فناوری بلاک چین را در عمق بیشتری توسعه دهند. در نتیجه، ویژگی ها و مزایای شفافیت، کارایی، امنیت، واسطه گری زدایی، پلتفرم زدایی و هزینه کم رایج تر خواهد شد. قادر به کشف طیف وسیع تری از سناریوهای کاربردی و حل مشکلات موجود بیشتر باشد.

رویکرد هنگ‌کنگ به مقررات ارزهای دیجیتال به شدت با رویکرد ایالات متحده، که واکنش سخت‌گیرانه‌تری اتخاذ کرده است، در تضاد است که منجر به گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه «مرکز ثقل» صنعت ارزهای دیجیتال به هنگ‌کنگ منتقل می‌شود.

مربوط: گزارش: شرکت‌های رمزنگاری هنگ‌کنگ مورد توجه بانک‌های چینی قرار می‌گیرند

صرافی ارزهای دیجیتال Gate.io پس از برنامه ریزی دولت محلی برای تزریق ۵۰ میلیون دلار هنگ کنگ (۶.۴ میلیون دلار) به Web3 در بودجه ۲۰۲۳-۲۴، حضور خود را در هنگ کنگ آغاز کرد. ما قبلاً برنامه های خود را اعلام کرده ایم.

کریستین هوی، وزیر خدمات مالی و خزانه‌داری در یک سخنرانی در ۲۰ مارس در هنگ کنگ گفت هنگ کنگ از اکتبر ۲۰۲۲ “علاقه” شرکت‌های مختلف ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

چان در آخرین پست خود گفت: “جاده نوآوری و تغییرات تکنولوژیکی هرگز هموار نبوده است.”

وی گفت: “حتی اگر مسیر توسعه ثابت باشد، مسیر واقعی باید گام به گام مشخص شود. تنها با تلاش مستمر می توان راه حل های جدید و روش های جدید پیدا کرد.”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ می کنندنویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا