اخبار ارز دیجیتال

۱۰ هنرمند برتر رمزارز ترور جونز درباره ثروتمند شدن، ثروتمند شدن و دوباره ثروتمند شدن صحبت می کند: سازندگان NFT


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تروور جونز یک NFT مناسب برای یک پادشاه ایجاد کرد، ۴.۳ میلیون دلار NFT در یک روز فروخت و یکی از مشهورترین هنرمندان رمزارز در جهان است.

با آثار هنری ۲۴ میلیون دلاری، ترور جونز یکی از ۱۰ اثر برتر است. موفقیت جهنرمندان لیپتیست در سراسر جهان.

سفر ترور جونز به سمت ستاره شدن هنر کریپتو مانند بسیاری از مبتدیان کریپتو آغاز شد. پرتفوی او به طور قابل توجهی افزایش یافت، نتوانست سودی به دست آورد، سود کاغذ را منفجر کرد و قیمت ها سقوط کرد.

جونز که یک نقاش سنتی است، همیشه می‌خواسته تلاقی هنر و فناوری را کشف کند، نقاشی رنگ روغن با کد QR را در سال ۲۰۱۲ آزمایش کرد و در سال ۲۰۱۳ به هنر AR پرداخت.

اما این سرمایه گذاری در بیت کوین در سال ۲۰۱۷ بود که کنجکاوی عمیقی را در مورد اینکه این دنیای جدید رمزنگاری و بلاک چین می تواند باشد برانگیخت. پس از به دست آوردن rekt در زمستان کریپتو ۲۰۱۸، جونز توجه خود را از یک معامله گر کریپتو به یک نقاش ارز دیجیتال معطوف کرد. او می گوید:

من سوار آن بازار گاوی شدم، پول زیادی به دست آوردم و در سال ۲۰۱۸ پول زیادی از دست دادم. همه چیز بالا رفت، همه چیز فرو ریخت.

من واقعاً از سوراخ خرگوش افتادم و کاملاً از فضا و مردم هیجان زده شدم. من تا جایی که می توانستم مردم را در توییتر دنبال کردم. ویتالیک بوترین و جان مک آفی و شخصیت هایی از این قبیل. خیلی زود متوجه شدم که این چیزی است که می‌خواهم در هنرم کشف کنم.

عجیب و غریب - توسط جان مک آفی ترور جونز
«Eccentric – John McAfee» اثر ترور جونز در نمایشگاه Crypto Disruption. (trevorjonesart.com)

در سال ۲۰۱۸، هنر رمزنگاری تا حد زیادی به عنوان یک ژانر در محافل هنری سنتی وجود نداشت، بنابراین جونز خود یک گالری تجاری را استخدام کرد تا نمایشگاهی با مضمون رمزنگاری برگزار کند و اولین حضور خود را در نمایشگاه Crypto Disruption انجام داد. بخشی از هنر رمزنگاری اصلی نشان داده شد. .

همه ۱۲ نقاشی که من انجام دادم از فضای رمزنگاری الهام گرفته شده بودند و با توجه به دیدگاه جدیدی که وارد شدم، در آن زمان چیز زیادی در مورد آن نمی دانستم. من روی برخی از شخصیت‌ها مانند ساتوشی ناکاموتو، ایده‌ها و مضامینی مانند گاو نر و خرس، موج سواری، موج سواری تمرکز کردم. او گفت که به نوعی برای من فکر می کردم که چگونه می توان این فضا را از طریق این نقاشی ها تجسم کرد.

من تقریباً تمام نمایشگاه‌هایم را به مجموعه‌داران ناشناس در سراسر جهان فروختم که به من پول بیت کوین و اتریوم می‌دادند. این واقعاً مرا متعجب کرد زیرا وقتی معمولاً برای فروش آثار خود از یک گالری هنری بازدید می کنید، بیشتر اوقات با مجموعه داران ملاقات نمی کنید و همه این کارها پشت درهای بسته انجام می شود. خوشحال می شوم بعد از یکی دو ماه پول را از گالری دریافت کنم.

دریافت فوراً یک چشم باز کننده واقعی بود. در واقع برخی از نقاشی‌ها قبل از افتتاح نمایشگاه فروخته شدند. داشتم تصویری را در توییتر منتشر می‌کردم که یکی با «لایک» و «چقدر؟» پاسخ داد. من شماره ها را به آنها دادم، آنها فقط برای من بیت کوین فرستادند و فروش انجام شد. فقط سورئال بود

از رنگ روغن گرفته تا NFT

جونز که مسیری مشابه جوزی بلینیس را از اولین هنرمند رمزارز تا دومین هنرمند NFT دنبال کرد، Coinfest در منچستر در آوریل ۲۰۱۹ را به عنوان یک لحظه مهم به یاد می آورد. دیوید مور از Known Origin سعی کرد توضیح دهد که چرا به NFT علاقه دارد.

از دیدگاه یک هنرمند سنتی که موفقیت زیادی در نمایشگاه های نقاشی با قیمت بین ۵۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار داشته است، من NFT ها را در حال حاضر فقط با قیمت حدود ۲۰ دلار یا فقط به عنوان هدیه خرده فروشی می بینم. جونز می گوید که از این واقعیت آزرده شد. او یکی نداشت

ذهن من نمی توانست درک کند که یک نمایش دیجیتالی از یک نقاشی باید به قیمت ۳۰ دلار فروخته شود، در حالی که تصویر فیزیکی آن پنج رقمی به فروش می رسد.

با این حال، جونز به کاوش در دنیای NFT ها ادامه داد و از روابط مشابه تازه کشف شده استفاده کرد. تخصیص پول، پاسکال بوال و کوردی. وی به ویژه خاطرنشان کرد مت کین و Coldie در اواخر سال ۲۰۱۹ شروع به فروش صدها یا هزاران دلاری کرد و شروع کرد به این فکر که آیا راهی وجود دارد که کار من را با کار دیجیتال ترکیب کنم.

او می گوید که در ابتدا مردد بود، نگران پرداخت هزینه های بالا و جمع آوری هنرهای فیزیکی خود بود. او می‌گوید فروختن نقاشی به قیمت ۳۰ دلار احساس بی‌رحمی می‌کرد، اما در آن زمان هنوز در مورد نسخه‌ها و تمام تفاوت‌های ظریف فضا یاد می‌گرفت.

این هنرمند کانادایی زمانی که سرانجام تصمیم گرفت وارد NFT شود، بلافاصله به موفقیت دست یافت. اولین NFT او با عنوان EthGirl، همکاری با اسطوره هنر NFT، Allotta Money، فوق العاده نادر، مقصد فروش هنر معتدل ۷۲.۱ اتریوم (۱۰۲۰۷ دلار در زمان فروش).

همچنین بخوانید
ویژگی

Soulbound Tokens: یک سیستم اعتباری اجتماعی یا یک کاتالیزور برای پذیرش جهانی؟

ویژگی

DeFi مزارع Ponzi را در جستجوی بازده واقعی رها می کند

آلوتا مانی خوب ترین مرد است. من با او در EthGirl کار کردم که از دختری با ماندولین پیکاسو الهام گرفته شده بود. این یک نقاشی رنگ روغن بزرگ بود که من انجام دادم و او آن را متحرک ساخت. هنوز در صحنه هنر NFT خیلی زود بود، اما باعث ایجاد جنگ‌های مناقصه گسترده بین میانه‌روها و میانه‌روها شد. کوسه نهنگ و در نهایت رکورد شکست.

همه در مورد آن صحبت می‌کردند، زیرا فکر می‌کنم این اولین باری بود که هنرمندان، از جمله من، می‌توانستند از فروش هنر دیجیتال از طریق NFT امرار معاش کنند. این یک لحظه بسیار مهم در اعتقاد من به این جهان بود. در مورد اینکه به کجا می رویم ابروهای زیادی بالا رفت. با کلیک بر روی دکمه پخش در توییت زیر آن را بررسی کنید.

سبک شخصی

جونز با پیشینه هنری سنتی، اما عشق به تکنولوژی و قدردانی از تاریخ، به سختی می‌تواند سبک خود را دسته‌بندی کند، اما هدف او ایجاد فضایی اجتماعی و اجتماعی در این فضا است. او می‌گوید این موضوع در مورد واقع‌گرا بودن و واقع‌گرایی بوده است. ثبت لحظه نه تنها در فضای کریپتو، بلکه در فضای ارزهای مجازی. دنیای واقعی.

من سبک خاصی ندارم، اما کار من همیشه با تاریخ و سنت طولانی نقاشی و تاریخ هنر مرتبط است. پنج سال در دانشگاه تاریخ هنر خواندم. من تا حدودی یک نابهنگام در این فضای ارزهای دیجیتال هستم. با این دنیای جدید دیجیتالی دیوانه و انقلابی اینجا، یک مرد نقاش قدیمی وارد می شود و دست به کار می شود. و مردم کاری را که من انجام می دهم دوست دارند.

همچنین بخوانید
ویژگی

بهترین (و بدترین) مقالات سه سال مجله Cointelegraph

ویژگی

پاکسازی کریپتوکارنسی: میزان اجرای آن بیش از حد است؟

من در سال ۲۰۱۳ برای مدتی به فناوری علاقه مند شده بودم و کارهای قبلی ام در زمینه نقاشی کدهای QR و کاوش در واقعیت افزوده بود. من فکر می‌کنم این احتمالاً یکی از دلایلی است که کلکسیونرهای NFT به دلیل سابقه کنجکاوی من در مورد فناوری و نوآوری، من را با آغوش باز پذیرفته‌اند.

فروش عمده تا به امروز

پیدایش بتمن
همکاری Genesis Trevor Jones و Jose Delvo: در Makers Place در ۱۸ اکتبر ۲۰۲۰ به قیمت ۵۴۰.۸۶ ETH (به ارزش ۲۰۴,۴۴۵ دلار در تاریخ عرضه) فروخته شد. این فروش جنسیس بتمن ۱ از ۱ به قیمت ۳۰۲.۵ ETH (به ارزش ۱۱۴۰۰۰ دلار در روز) فروخته شد. از فروش).

جشن قلعه

جونز، که از سال ۱۹۹۹ در اسکاتلند زندگی می‌کند، در پارتی فرشته بیت کوین دیدگاه خود را در مورد اینکه یک رویداد NFT IRL باید چگونه باشد، ارائه کرد. این رویداد هنرمندان و مجموعه داران را طی دو شب گرد هم می آورد.

بیت کوین فرشته زندگی من را به طور کامل در ۷ دقیقه تغییر داد. پس از صحبت با چند کلکسیونر بزرگ در توییتر، یکی از آنها پیشنهاد برگزاری یک مهمانی در قلعه را داد. در ابتدا فکر کردم ایده احمقانه ای است، اما بعد از یک یا دو روز خوابیدن، متوجه شدم که ایده خوبی است.

از طریق این جشن قلعه، من این فرصت را داشتم که از همه افرادی که کار من را خریداری کردند تشکر کنم. این به عنوان راهی برای دعوت از همه صاحبان فرشته بیت کوین به جامعه من شروع شد و از آنجا رشد کرد.

جشن قلعه ۲۰۲۳ از ۳ تا ۵ سپتامبر در فرانسه برگزار می شود و بلیت های تخفیف دار برای صاحبان آثار جونز در دسترس است. بیشتر بدانید.

سوگند تاج NFT

اخیراً برای جشن تاجگذاری پادشاه جدید، جونز استاندارد عصرانه روزنامه و سرگرمی آپولو ما در حال انتشار نسخه باز NFT با عنوان “سوگند” برای داشتن بخشی از تاریخ هستیم.

این یک ضرابخانه رایگان است که در Nifty Gateway، با ۲۰۲۰۰ ضرب، رکوردی را برای یک ضرابخانه نسخه باز روی پلتفرم ثبت کرد.

فکر می‌کردم این فرصت خوبی است تا لحظه‌ای از تاریخ را ثبت کنم و مردم را درباره هنر دیجیتال و NFT هیجان زده کنم. جونز گفت که Evening Standard یکی از بزرگ‌ترین نشریات بریتانیا است و این فرصتی بود تا با آنها چیزی خلق کنیم و آن را به دنیای واقعی بیاوریم.

به دنبال کدام هنرمندان NFT جدید باشیم؟

جونز چهار هنرمند را نام می برد که در مجموعه #ArtAngelsNFT که او برای جلب توجه هنرمندان نوظهور ساخته است، شرکت کرده اند.

خیابان ام جی (@SaintMG1) هنرمند و معمار کلمبیایی. فرشته گمشده رنسانس دیجیتال.

نورارت (@NurArt_) هنرمند تجسمی از کوبا. نماد باف

ریچارد ماسا (@RichardMasaArt) سوررئالیسم انتزاعی از پاریس.

ماریا فینسک نورپ (@mariafynsknorup) هنرمند مفهومی سلف پرتره از دانمارک. داستان احساسی

به تعبیری فرشتگان هنر مخزن کوسه نمایش بازی دوستیابی ملاقات می کند. مکانی برای اتصال هنرمندان و مجموعه داران. برای برخی از هنرمندان شرکت کننده، زندگی را تغییر داد. Saint MG فروش ۱/۲ در SuperRare و سایر فروش ها داشت و حدود ۹۰۰۰ دلار به دست آورد. این در زادگاهش کلمبیا گران است.

نورارت از کوبا نیز یک هنرمند شگفت‌انگیز است که از فروش‌هایش درآمدی متحول کرد. ریچارد ماسا واقعاً خارق‌العاده و هنرمندی واقعاً فوق‌العاده است. لطفا آن را چک کنید. ماریا به عنوان یک عکاس واقعاً خاص است و کار او شما را به جاهای مختلف می برد.

NFT های مورد علاقه در کیف پول:

La Pesto Bleu توسط Allotta Money

(r) Evolution توسط Alotta Money (اهدا شده توسط ModeratsArt)

(ر) تکامل توسط Alotta Money.
(ر) تکامل توسط Alotta Money. (منشا شناخته شده)

توییتر: twitter.com/trevorjonesart

Linktree: linktr.ee/trevorjonesart

وب سایت: trevorjonesart.com/نویسنده: Greg Oakford

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا