🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” به بیت کوین اعتماد دارد و “گناهان” بزرگ بانک فدرال رزرو را نام می برد.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیوساکی به جای فدرال رزرو به بیت کوین اعتماد می کند
  • کیوساکی: بدهی ایالات متحده همچنان در حال افزایش است، بیت کوین افزایش خواهد یافت

رابرت کیوساکی، کارآفرین و سرمایه‌گذار برجسته، که به خاطر کتاب کلاسیک خود در رابطه با ثروت شخصی، “پدر پولدار، پدر فقیر” شهرت دارد، توییتی درباره بیت کوین و فدرال رزرو آمریکا منتشر کرد و گفت که به اولی اعتماد دارد و توضیح داد که چرا به آن اعتماد ندارد. دومی

این اتفاق پس از آن رخ داد که او در آخرین توییت خود به موضوع بیت کوین و بدهی ملی ایالات متحده که به سرعت در حال رشد است اشاره کرد.

کیوساکی به جای فدرال رزرو به بیت کوین اعتماد می کند

رابرت کیوساکی توضیح داد که چرا فدرال رزرو را دوست ندارد و آن را به مشکل ساز بزرگی برای اقتصاد ایالات متحده متهم کرد. این سرمایه گذار برجسته نوشت: «مشکل فدرال رزرو است. او فدرال رزرو را متهم کرد که اقتصاد ایالات متحده را نابود می کند، طبقات پایین و متوسط ​​را فقیرتر از آنچه که بودند، می کند و از فدرال رزرو به خاطر نجات «دوستان بانکدار ثروتمندش» انتقاد کرد.

او از دو میلیون دنبال کننده خود در توییتر خواست که کمتر به آنچه فدرال رزرو می گوید و انجام می دهد توجه کنند. کیوساکی نوشت که به جای فدرال رزرو به بیت کوین، طلا و نقره اعتماد دارد.

کیوساکی: بدهی ایالات متحده همچنان در حال افزایش است، بیت کوین افزایش خواهد یافت

کیوساکی همچنین در ۱۴ فوریه پیش بینی ای در مورد بیت کوین و طلا منتشر کرد. او معتقد است که در آینده، ارز دیجیتال پرچمدار جهان افزایش خواهد یافت و طلا به زیر سطح ۱۲۰۰ دلار خواهد رسید.

او انتظار دارد طلا کاهش یابد، اگرچه بانک‌های آمریکایی که طلا را به اوراق قرضه صادر شده توسط خزانه‌داری آمریکا برای حمایت از بدهی ملی این کشور ترجیح می‌دهند، در حال حاضر آن را جذب می‌کنند. کیوساکی با استناد به مصاحبه اخیر با اندی شکتمن، رئیس مایلز فرانکلین، با او موافق است که اکنون بانک های کمتری می خواهند اوراق خزانه بخرند زیرا طلا را به عنوان دارایی با ثبات تر برای سرمایه گذاری ترجیح می دهند.

به همین دلیل است که کیوساکی به دنبال کنندگان توییتر خود یادآوری کرد که بدهی ملی ایالات متحده همچنان به رشد خود ادامه می دهد و با نرخ نگران کننده ای از ۳۱ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۳ (زمانی که سقف توسط دولت برداشته شد) به ۳۴ تریلیون دلار در سال جاری افزایش یافته است.

در ژانویه، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» پس از اینکه رگولاتور کمیسیون بورس و اوراق بهادار در نهایت برای ETF بیت کوین تایید کرد، به خرید بیت کوین بیشتر – ۵ بیت کوین – اعتراف کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا