🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» می گوید: «پیش از ترکیدن بزرگترین حباب تاریخ، بیت کوین (BTC) بخرید.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • به گفته کیوساکی، “بزرگترین حمله بالن در تاریخ” در راه است
  • بیت کوین به ازای هر کیوساکی به ۳۰۰۰۰۰ دلار می رسد

رابرت کیوساکی، مدافع بیت کوین، معروف به نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، کتاب کلاسیک مدیریت سرمایه شخصی، اغلب فجایع قریب الوقوع در بازارهای مالی را پیش بینی می کند. او امروز پیش‌بینی مشابهی را در توییتر/X انجام داد و فالوورهایش را به خرید بیت‌کوین تشویق کرد.

به گفته کیوساکی، “بزرگترین حمله بالن در تاریخ” در راه است

کیوساکی، که بسیاری معتقدند یک گورو مالی است، توییتی با اشاره به نسل بچه‌های بومور منتشر کرد و گفت که “بزرگترین حباب تاریخ” ثروت آنها را نابود می کند. او معتقد است که این به دلیل برنامه‌های ۴۰۱ هزار نفری بازنشستگی است.

کیوساکی جزئیاتی در مورد چگونگی وقوع این اتفاق در آینده ارائه نکرد و تنها اشاره کرد که “بازار سهام آماده سقوط است.” دلیل دیگری که او در توییت های قبلی بارها به آن اشاره کرد این است که دولت ایالات متحده همچنان به چاپ “دلارهای آمریکا جعلی” ادامه می دهد و در نتیجه ارزش پول فیات آمریکا را کاهش می دهد.

این سیاست چاپ در سال ۲۰۲۰ آغاز شد، زمانی که همه‌گیری جهان را فرا گرفت، اقتصادها قفل شدند و دولت‌ها، عمدتاً در ایالات متحده، شروع به چاپ پول برای حمایت از جمعیت و مشاغل بزرگ کردند. تنها در آن سال بیش از ۶ تریلیون دلار از چاپخانه فدرال رزرو خارج شد.

در سال ۲۰۲۳، چندین بانک بزرگ از جمله بانک سیلیکون ولی، بانک سیگنچر و بانک سیلورگیت سقوط کردند و فدرال رزرو دوباره مقادیر زیادی دلار برای نجات آنها چاپ کرد.

بیت کوین به ازای هر کیوساکی به ۳۰۰۰۰۰ دلار می رسد

کیوساکی، نویسنده و سرمایه‌گذار در توییت خود از مردم خواسته است که «دارایی‌های واقعی» مانند طلا، نقره و بیت‌کوین را خریداری کنند. او در پست خود گفت: “زمان آن رسیده که واقع بین باشیم.”

او اغلب در توییت های خود از جامعه خواست تا این سه دارایی را جمع آوری کنند (اصرار بر اینکه طلا و نقره باید به صورت دارایی های فیزیکی مانند شمش، سکه و غیره خریداری شود). کیوساکی با درک اهمیت حیاتی رویداد نصف شدن بیت کوین، یک پیش بینی بزرگ صعودی منتشر کرد مبنی بر اینکه ارز دیجیتال پرچمدار جهان می تواند در سال جاری از سطح قیمت ۳۰۰۰۰۰ دلار بالاتر برود. قبل از آن، او تا ژوئن ۱۰۰۰۰۰ دلار برای BTC تعیین کرده بود.

امروز بیت کوین به یک ATH جدید بالای ۷۱۰۰۰ دلار افزایش یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا