🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” می گوید بیت کوین افزایش می یابد، طلا سقوط می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اخبار مربوط به اوراق قرضه ایالات متحده، بیت کوین و طلا: بیت کوین به ۵۰۰۰۰۰ دلار
  • کیوساکی پس از راه اندازی ETF بیت کوین را خریداری می کند

رابرت کیوساکی، حامی آواز بیت کوین، کارآفرین، که به خاطر کتاب کلاسیک خود در مورد مدیریت مالی شخصی، «پدر پولدار، پدر بی پول» نیز شناخته می شود، در توییتر/X به اشتراک گذاشت تا «حکمت مالی» دیگری را با دنبال کنندگانش به اشتراک بگذارد.

این بار او پیش‌بینی صعودی در مورد بیت‌کوین و نقره، یکی دیگر از دارایی‌هایی که معتقد است در آینده مهم است، کرد و همچنین از وضعیت رشد سریع بدهی ملی ایالات متحده انتقاد کرد.

اخبار مربوط به اوراق قرضه ایالات متحده، بیت کوین و طلا: بیت کوین به ۵۰۰۰۰۰ دلار

رابرت کیوساکی توییتی به نام Miles Franklin Ltd. او از اندی شکتمن، رئیس شرکت فلزات گرانبها نقل قول کرد. در مصاحبه ای در ژانویه، شکتمن در مورد اینکه آیا کسی با قرض دادن پول به ایالات متحده موافقت می کند ابراز تردید کرد زیرا دولت قصد دارد هر سه ماه یک تریلیون دلار اوراق خزانه چاپ کند و فقط به دنبال پول برای پرداخت بهره به دارندگان اوراق قرضه خزانه داری موجود است. .

کیوساکی خاطرنشان کرد که بانک های ایالات متحده در حال حاضر طلا می خرند، نه اوراق خزانه. کیوساکی فرض می‌کند که اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، ایالات متحده ممکن است در وضعیت دشواری قرار گیرد. علیرغم سخنان وی مبنی بر اینکه بانک ها طلا را به اوراق خزانه داری ایالات متحده ترجیح می دهند، این استاد مالی انتظار دارد طلا “به زیر ۱۲۰۰ دلار سقوط کند”. او زمان مشخصی را برای این موضوع مشخص نکرد.

با این حال، به گفته کیوساکی، خبر خوب این است که او انتظار دارد بیت کوین و نقره افزایش یابد. پیش بینی های قبلی او برای قیمت بیت کوین شامل ۱۳۵۰۰۰ دلار و سپس ۵۰۰۰۰۰ دلار بود.

کیوساکی پس از راه اندازی ETF بیت کوین را خریداری می کند

کیوساکی در توییت های قبلی خود بارها سقوط در اوراق قرضه و بازارهای سهام آمریکا را پیش بینی کرده بود. او در توییت اخیر خود به خوانندگان توییتر توصیه کرد خود را برای سقوط ۷۰ درصدی شاخص S&P 500 آماده کنند.

او معتقد است که طلا، نقره و بیت کوین «سه نهنگ» هستند که می توانند از ثروت فرد در برابر کاهش ارزش پول فیات محافظت کنند. او همچنین معتقد است که طلا و نقره در آینده نزدیک به طور گسترده در صنایع خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت و بنابراین انتظار دارد قیمت آنها و همچنین بیت کوین به سرعت افزایش یابد.

در اواسط ماه گذشته، پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در نهایت راه اندازی ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه را تایید کرد، رابرت کیوساکی توییت کرد که در حال خرید مقداری بیت کوین بیشتر (۵ BTC) است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا