🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» اقدامات احتمالی خود را در صورت سقوط بیت کوین فاش می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اولین کاری که کیوساکی در صورت سقوط بیت کوین انجام می دهد
  • کیوساکی از فدرال رزرو انتقاد می کند و می گوید بیت کوین شرط خوبی است

رابرت کیوساکی، کارشناس بیت کوین، که همچنین یک کارآفرین، سرمایه گذار و نویسنده کتاب خودآموز معروف در زمینه امور مالی، «پدر پولدار، پدر فقیر» است، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) برای پاسخ به سؤالی که اغلب با آن مواجه می شود، استفاده کرد. او در مورد BTC پرسید.

او همچنین فاش کرد که در مواقعی که کل بازارهای مالی در حال سقوط هستند چه چیزی را بیشتر دوست دارد.

اولین کاری که کیوساکی در صورت سقوط بیت کوین انجام می دهد

رابرت کیوساکی به اشتراک گذاشت که اغلب از او می پرسند اگر قیمت بیت کوین سقوط کند چه اتفاقی می افتد. این کارآفرین با صحبت در مورد خودش در توییت خود به این موضوع پاسخ داد. او اظهار داشت که اگر ارز دیجیتال پرچمدار جهان از کار بیفتد، “خوشحال خواهد شد و وقتی سقوط متوقف شد، بیشتر خرید خواهد کرد.”

این سرمایه گذار خاطرنشان کرد که به طور کلی سقوط بازار برای او چیزی جز تخفیف در یک دارایی خاص و فرصت مناسب برای خرید آن نیست، بنابراین کلمه مورد علاقه او در مورد سقوط بازار «فروش» است. طبق این توییت، این نه تنها در مورد بیت کوین بلکه طلا و نقره نیز صدق می کند. او آخرین پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین تا ژوئن امسال به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید و انتظار داشت قیمت طلا در آینده نزدیک به زیر ۱۲۰۰ دلار برسد.

کیوساکی از فدرال رزرو انتقاد می کند و می گوید بیت کوین شرط خوبی است

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر»، که بسیاری معتقدند یک گوروی مالی است، در چند توییت اخیر به بررسی سیستم فدرال رزرو آمریکا پرداخت. کیوساکی دلایل خود را برای عدم علاقه شدیدش به فدرال رزرو با ۲.۱ میلیون دنبال کننده خود در توییتر به اشتراک گذاشت.

او این موسسه را متهم کرد که یک صادرکننده مهم برای اقتصاد ایالات متحده است. او به طور خاص نوشت که فدرال رزرو طبقات پایین و متوسط ​​را فقیرتر از آنها می کند و از فدرال رزرو به خاطر نجات «دوستان ثروتمند بانکی» خود انتقاد کرد. به همین دلیل است که کیوساکی نسبت به فدرال رزرو به بیت کوین اعتماد بیشتری دارد.

کیوساکی سقوط بزرگ بازاری را که انتظارش را دارد به عنوان موضوع مکرر توییت‌هایش تبدیل کرده است و از سال ۲۰۲۰ این «پیش‌بینی‌های سقوط» را توییت کرده است. برخی از مفسران او را در این مورد تحت این توییت ها ترول می کنند.

اخیرا، ماکس کایزر، ماکسیمالیست بیت کوین، پیش بینی های مشابهی را توییت کرد. او اعلام کرد که انتظار دارد بازار سهام سقوط کند و بیت کوین به ۵۰۰۰۰۰ دلار برسد. بیت کوین در حال حاضر کمی بالاتر از ۵۱۰۰۰ دلار معامله می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا