اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» سقوط بازار سهام را پیش‌بینی می‌کند، ریپل بزرگ‌ترین پیشرفت را برای DeFi در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند، نماینده SHIB افشای مهم SHIB Burn ارائه می‌دهد: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

در اینجا سه ​​مهم ترین خبری است که توسط U.Today در آخر هفته گذشته برای شما آورده شده است.

بیت‌کوینر، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» سقوط بازار سهام را پیش‌بینی می‌کند، محکم نگه دارید

به زودی x پست از ۳ فوریه، رابرت کیوساکی، کارشناس بازارهای مالی و نویسنده پرفروش “پدر پولدار، پدر فقیر” او پیش بینی بدبینانه ای را به اشتراک گذاشت درباره بازار سهام آمریکا اگرچه بسیاری از شاخص‌های اصلی، از جمله شاخص میانگین صنعتی داوجونز، شاخص نزدک کامپوزیت و شاخص S&P 500، بالاتر و بالاتر می‌روند، کیوساکی به پیروانش هشدار می‌دهد که درباره وضعیت واقعی ایالات متحده «فریب نخورند». اقتصاد آنقدر که به نظر می رسد قوی نیست. این مربی مالی معتقد است که دلیل اینکه بازار سهام در واقع سرپا نگه داشته می شود، شرکت های مجنیفیست سون هستند که توسط دولت ایالات متحده تامین مالی می شوند: اپل، آلفابت (شرکت مادر گوگل)، متا پلتفرم، آمازون، مایکروسافت، انویدیا و تسلا. بنابراین، کیوساکی از سرمایه گذاران می خواهد که مراقب باشند و بیان می کند که هر دو بازار سهام و اوراق قرضه به زودی سقوط می کنند.

ریپل بزرگترین پیشرفت را برای تامین مالی غیرمتمرکز در سال ۲۰۲۴ پیش بینی می کند

در یک گزارش تحلیلی که به تازگی منتشر شده است، نوسان انطباق را به طور بالقوه مهمترین توسعه برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سال ۲۰۲۴ شناسایی می کند. در میزگرد اخیر عمومی-خصوصی با تنظیم‌کننده‌ها و نمایندگان صنعت که توسط آزمایشگاه‌های ریپل و TRM برگزار شد، شرکت‌کنندگان پیشنهاد کردند که DeFi می‌تواند از یک تعریف مشترک بهره‌مند شود و تبادل داده را افزایش دهد. در سراسر رژیم های نظارتی و ایجاد پروتکل های انطباق از طریق قراردادهای هوشمند. به گفته ریپل، نهادهای نظارتی اصلی، از جمله مرجع پولی سنگاپور (MAS) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO)، بحث‌های اولیه را در مورد DeFi آغاز کرده‌اند. حوزه‌های قضایی که چارچوب‌های نظارتی ارزهای دیجیتال ندارند، مانند ایالات متحده، در حال پیشرفت هستند. به گفته مونیکا لانگ، رئیس Ripple، این شروع فرخنده یکی از دلایلی است که پیشگامی سازگاری DeFi با گسترش برنامه های بلاک چین در امور مالی می تواند بزرگترین پیشرفت سال ۲۰۲۴ باشد.

بیانیه مهم سوزاندن SHIB از عضو Shiba Inu

@RagnarShiba، ادمین کانال تلگرام «شیباریوم تک» اخیراً به پلتفرم X مهاجرت کرده است. برای روشن شدن سوء تفاهم در مورد مکانیسم جدید سوختگی Shibarium و “عصر جدید” در سوختگی SHIB. راگنار معتقد است که برخی از اعضای جامعه SHIB مقاله ای در مورد مکانیسم در آخرین شماره مجله شیبا را اشتباه تفسیر کردند و فکر می کردند که در ژانویه آماده می شود. مدیر به نقل از نقل قولی از مقاله بیان کرد که مکانیسم جدید سوزاندن SHIB آزمایش روی Puppynet (شیباریوم تست شبکه) را در ژانویه آغاز کرد: “از ژانویه، مکانیسم برای اهداف آزمایشی به یک سیستم خودکار در Puppynet تبدیل می شود.” راگنار تاکید کرد که از این پس فقط در شبکه اصلی اجرا خواهد شد. بر اساس این مقاله، هدف اصلی این مکانیسم کاهش بسیار زیاد عرضه در گردش توکن های SHIB به منظور افزایش ارزش SHIB و بهره مندی از اکوسیستم آن است. در ژانویه، مکانیسم سوزاندن در Puppynet “به یک سیستم خودکار تبدیل می شود”.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا