🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیوساکی نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» هشدار داد: برای سقوط ۷۰ درصدی S&P500 آماده باشید.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نویسنده مشهور و مربی مالی رابرت کیوساکی که به خاطر کتاب پرفروش خود “پدر پولدار پدر فقیر” شهرت دارد، در رسانه های اجتماعی بار دیگر زنگ خطر را در میان نگرانی های فزاینده در مورد بی ثباتی اقتصادی به صدا درآورد. آخرین پست کیوساکی موجی از شوک را در دنیای مالی ایجاد کرد و هشدار داد که سقوط خیره کننده ۷۰ درصدی شاخص S&P 500 قریب الوقوع است.

کیوساکی با تکیه بر چندین دهه تجربه در مدیریت نوسانات بازار، بر اهمیت آمادگی مالی برای آنچه که پیش‌بینی می‌کند «بزرگ‌ترین سقوط در تاریخ» خواهد بود، تأکید می‌کند. کیوساکی سال ها پیش در کتاب تحسین شده خود “پیشگویی پدر ثروتمند” چنین سناریویی را از قبل هشدار داد و از افراد خواست که مراقب باشند و مشاوران مالی خود را عاقلانه انتخاب کنند.

در قلب پیام کیوساکی، نیاز به تنوع پرتفوی سرمایه گذاری برای شامل دارایی های سخت مانند طلا، نقره و بیت کوین است. او استدلال می‌کند که این دارایی‌ها به عنوان یک محافظ مهم در برابر آشفتگی اقتصادی عمل می‌کنند و ثبات و رشد بالقوه را زمانی که بازارهای سنتی متزلزل می‌شوند، ارائه می‌کنند.

پیش بینی حماسی بیت کوین کیوساکی

به طور خاص، کیوساکی فکر می کند که بیت کوین افزایش خواهد یافت و پیش بینی می کند که ارزش بیت کوین به بالاترین حد بی سابقه ای خواهد رسید. او پیش‌بینی می‌کند که ارز دیجیتال در سال جاری به ۱۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید و احتمال افزایش آن به نیم میلیون دلار در هر BTC در سال ۲۰۲۵ وجود دارد. او حتی پیش‌بینی می‌کند که در صورت بی‌ثباتی اقتصادی جهانی، بیت‌کوین به یک میلیون دلار افزایش خواهد یافت و بر نقش بیت‌کوین به‌عنوان یک ارز دیجیتال تأکید می‌کند. وجود پناهگاه امن در مواقع بحران

با افزایش ترس از ورشکستگی بانک ها و رکود بازار، هشدارهای کیوساکی می تواند زنگ خطری برای سرمایه گذاران در سراسر جهان باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا