🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» کیوساکی در میان ورشکستگی بانک ها زنگ خطر را به صدا در می آورد و از بیت کوین به عنوان یک چتر نجات دفاع می کند.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پرفروش «پدر پولدار، پدر فقیر» بار دیگر زنگ خطر را در زمانی به صدا درآورد که نگرانی ها در مورد ورشکستگی بانک ها و بی ثباتی اقتصادی در حال افزایش است. کیوساکی در پست اخیر خود در رسانه های اجتماعی بر اهمیت آمادگی مالی تاکید کرد و وضعیت اقتصادی فعلی را به یک مدرسه پرواز تشبیه کرد که در آن افراد باید یاد بگیرند که چگونه در زمان های آشفته حرکت کنند.

هشدار کیوساکی در بحبوحه داده‌های نگران‌کننده FDIC منتشر شد که نشان می‌داد زیان‌های غیرقابل پیش‌بینی در اوراق بهادار بانک‌های ایالات متحده ثبت شده است. فروپاشی اخیر New York Community Bancorp نگرانی ها را در مورد ثبات صنعت بانکداری بیشتر کرده است.

در پاسخ به این تحولات، چهره‌های پیشرو در صنعت مالی شروع به حمایت از دارایی‌های جایگزین مانند بیت‌کوین کردند. کتی وود از ARK Invest پیش بینی می کند که بیت کوین از نظر محبوبیت و نفوذ در طول بحران های بانکی از طلا پیشی خواهد گرفت. آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس، همچنین احتمال ورشکستگی بیشتر بانک‌ها و واکنش فدرال رزرو را بررسی کرد و پیشنهاد کرد که چنین رویدادهایی می‌توانند باعث افزایش قیمت بیت‌کوین شوند.

۱ میلیون دلار برای بیت کوین

کیوساکی که مدت‌هاست درباره کاهش بازار هشدار می‌دهد، استدلال می‌کند که دارایی‌هایی مانند طلا، نقره و بیت‌کوین ابزار اصلی محافظت در برابر آشفتگی‌های اقتصادی هستند. وی پیش بینی می کند که در صورت متزلزل شدن بازارهای سنتی، افزایش قابل توجهی در ارزش این دارایی ها وجود خواهد داشت.

علاوه بر این، کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین به سطوح بی‌سابقه‌ای خواهد رسید، به طور بالقوه تا سال ۲۰۲۴ به ۱۲۰۰۰۰ دلار و حتی در سال آینده به ۵۰۰۰۰۰ دلار در هر BTC خواهد رسید. او پیش بینی می کند که بیت کوین در صورت بی ثباتی اقتصاد جهانی تا یک میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

همانطور که عدم قطعیت در محیط مالی حاکم است، حمایت کیوساکی از BTC به عنوان یک چتر نجات در زمان‌های آشفته با بسیاری از سرمایه‌گذاران طنین‌انداز می‌شود که سعی می‌کنند از ثروت خود در برابر بحران‌های احتمالی محافظت کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا