اخبار ارز دیجیتال

کیوساکی نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» در نهایت توضیح می دهد که چرا مالک بیت کوین (BTC) است.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، دلیل سرمایه گذاری قابل توجه خود در بیت کوین (BTC) را توضیح داد و بیت کوین را به عنوان محافظ نهایی در برابر فرسایش ثروت ناشی از موسسات مالی سنتی قرار داد.

کیوساکی در بیانیه اخیر خود تاکید کرد: بیت کوین این به عنوان یک مکانیسم دفاعی حیاتی در برابر سرقت سیستماتیک ثروت توسط سازمان هایی مانند فدرال رزرو، خزانه داری و بانکداران وال استریت عمل می کند. نویسنده استدلال می کند که این موسسات از ارزش پول سنتی از طریق تورم، مالیات و دستکاری قیمت سهام سوء استفاده می کنند.

به همین دلیل، کیوساکی ترجیح داد از ابزارهای سرمایه گذاری سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و ارزهای فیات به نفع ویژگی های غیرمتمرکز و ضد تورم بیت کوین اجتناب کند.

اگرچه کیوساکی قبلاً در مورد ارزش ذاتی بیت کوین ابراز نگرانی کرده بود، اما اکنون آن را در کنار طلا و نقره به عنوان ابزارهای مالی ضروری قرار می دهد. اگرچه او نوسانات ارزهای دیجیتال را تصدیق می کند، اما بیت کوین را به عنوان یک ذخیره واقعی ارزش و نه صرفاً یک سرمایه گذاری سوداگرانه تصور می کند.

۱ میلیون دلار بیت کوین

خوش‌بینی کیوساکی به پیش‌بینی‌های بلندپروازانه قیمت نیز تسری پیدا می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که افزایش خیره‌کننده به ۱۲۰ هزار دلار در سال جاری و تا نیم میلیون دلار به ازای هر BTC در سال ۲۰۲۵ برسد. او پیش بینی می کند که در صورت رکود اقتصادی جهانی، ارزش بیت کوین به طور بالقوه می تواند به یک میلیون دلار بی سابقه برسد. .

تایید استاد امور مالی بیت کوین این یک تغییر پارادایم در استراتژی سرمایه گذاری را نشان می دهد و اهمیت رو به رشد ارزهای دیجیتال را به عنوان یک طبقه دارایی بزرگ برجسته می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا