اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» بیانیه انتقادی بیت کوین در مقابل فدرال رزرو را منتشر می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیوساکی دیدگاه خود را به اشتراک می گذارد
  • کیوساکی: بیت کوین افزایش خواهد یافت، طلا سقوط خواهد کرد

رابرت کیوساکی، حامی برجسته بیت کوین و کارآفرین آموزشی، که به خاطر کتاب محبوب خود در زمینه سواد مالی “پدر پولدار پدر بی پول” نیز مشهور است، بیانیه مهمی در مورد فدرال رزرو و ارز دیجیتال پرچمدار جهان منتشر کرده است.

کیوساکی دیدگاه خود را به اشتراک می گذارد

این سرمایه گذار در جدیدترین توییت خود مخالفت خود را با فدرال رزرو ایالات متحده به اشتراک گذاشت و به طعنه از آن انتقاد کرد (برخلاف توصیه های رایج مبنی بر «با فدرال رزرو نجنگید») و از جامعه ۲ میلیون نفری خود در X خواست تا بیت کوین را در کنار نقره و بیت کوین خریداری کنند. طلا

این توییت به دنبال پیام جدیدی از کیوساکی است که این هفته منتشر شد. در ۱۵ فوریه، گورو مالی (که بسیاری از مردم از او به عنوان کیوساکی یاد می کنند) توییت کرد که معتقد است اعتماد به بیت کوین به جای فدرال رزرو بسیار هوشمندانه تر است.

او دلایل نارضایتی خود از بانک مرکزی آمریکا را تشریح کرد. کیوساکی معتقد است که فدرال رزرو یک مشکل بزرگ است زیرا فدرال رزرو در حال نابودی اقتصاد ایالات متحده است. او همچنین طبق توئیت خود که روز پنجشنبه منتشر شد، “طبقه فقیر و متوسط ​​را فقیرتر کرد و دوستان بانکدار ثروتمند خود را نجات داد.”

رابرت کیوساکی از پیروان خود می خواهد که کمتر به آنچه فدرال رزرو می گوید یا انجام می دهد توجه کنند و در عوض به بیت کوین به عنوان یک دارایی امن اعتماد کنند.

کیوساکی: بیت کوین افزایش خواهد یافت، طلا سقوط خواهد کرد

در اوایل این هفته، این سرمایه‌گذار پیش‌بینی کرد که بیت کوین افزایش خواهد یافت زیرا بانک‌ها اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا را نخرند و در عوض طلا ذخیره کنند. کیوساکی معتقد است طلا در آینده نزدیک به زیر سطح ۱۲۰۰ دلار سقوط خواهد کرد. این یکی دیگر از دلایلی بود که انتظار داشتند قیمت بیت کوین به زودی افزایش یابد.

طی هفته گذشته، «طلای دیجیتال» که اغلب توسط ماکسیمالیست‌های بیت‌کوین به آن اشاره می‌شود، در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است و از ۴۷۹۵۳ دلار به ۵۱۸۰۲ دلار رسیده است که افزایش چشمگیر بیش از ۸ درصدی را نشان می‌دهد. .

افزایش سریع قیمت بیت کوین در این هفته عمدتاً ناشی از ورود بیت کوین به ETF های نقدی در سه روز گذشته بود. آنها تقریباً ۳ میلیارد دلار بیت کوین جمع آوری کرده اند که توسط BlackRock و Fidelity Spot ETF هدایت می شود. ورودی تجمعی در روز جمعه به ۷۰۱ میلیون دلار رسید. این بالاترین ورودی یک روزه بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا