اخبار ارز دیجیتال

نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» دارایی هنگفتی را که به غیر از بیت کوین شرط بندی می کند تأیید کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیوساکی تاکید کرد که تسلای ایلان ماسک روی نقره سرمایه گذاری کرده است
  • چرا کیوساکی بیت کوین را به طلا ترجیح می دهد

رابرت کیوساکی یکی از مدافعان مشهور بیت کوین است. او همچنین به عنوان نویسنده کتاب محبوب “پدر پولدار پدر فقیر” مشهور است و شرکتی به همین نام را اداره می کند که به مردم در زمینه سواد مالی آموزش می دهد.

در حالی که کیوساکی اغلب در توییت های خود از بیت کوین پشتیبانی می کند، این بار او همچنین به دارایی ای که در کنار بیت کوین دارد اشاره کرد: نقره.

کیوساکی تاکید کرد که تسلای ایلان ماسک روی نقره سرمایه گذاری کرده است

رابرت کیوساکی به مخاطبان یادآوری کرد که نقره در حال حاضر نزدیک به ۶۰ درصد کمتر از بالاترین رکورد خود (۴۸ دلار در هر اونس در سال ۲۰۱۱) معامله می شود و تقاضا برای نقره همچنان در حال افزایش است. این کارشناس مالی خاطرنشان کرد: نقره نه تنها یک فلز گرانبها است، بلکه کاربرد صنعتی گسترده ای دارد.

کیوساکی به اشتراک گذاشت که تسلا، سازنده خودروهای الکترونیکی که توسط ایلان ماسک اداره می شود، اخیراً حقوق بسیاری از معادن را خریداری کرده است تا از نقره استخراج شده از آنها در تولید خودروهای الکتریکی تسلا استفاده کند. تسلا همچنین بیت کوین دارد و DOGE را می پذیرد.

از آنجایی که نقره به اندازه کافی ارزان بود، کیوساکی اظهار داشت که “تقریبا همه در جهان می توانند یک سکه نقره بخرند”، به این معنی که اکنون زمان خرید نقره بیشتر است.

چرا کیوساکی بیت کوین را به طلا ترجیح می دهد

علاوه بر بیت کوین و نقره، کیوساکی همچنین مکررا از طلا و بیت کوین به عنوان دارایی های امن یاد می کند که در شرایط فعلی اقتصاد ایالات متحده مهم است. کارشناس امور مالی و سرمایه گذاری در توییت اخیر خود در مورد بیت کوین، نقره و طلا صحبت کرد. در حالی که او اظهار می کند که هر سه دارایی را در اختیار دارد و همچنین دارایی های دیگری مانند سکوهای نفتی را نیز در اختیار دارد، همه این دارایی ها یک ضرر بزرگ برای بیت کوین دارند.

وقتی قیمت طلا، نقره یا نفت افزایش می‌یابد، همیشه سکه‌های بیشتری برای استخراج وجود دارد و ذخایر هنوز استخراج نشده آن‌ها در این سیاره بسیار زیاد است، در حالی که تنها ۲۱ میلیون بیت‌کوین عرضه می‌شود و حتی یک سکه از این تعیین‌شده برنامه‌ریزی شده فراتر نمی‌رود. شکل. تاکنون بیش از ۱۹ میلیون بیت کوین توسط ماینرها تولید شده است.

در حال حاضر، ETF های بیت کوین تمام بیت کوینی را که می توانند در بازار به دست آورند مصرف می کنند، و نصف شدن آینده، ذخیره روزانه بیت کوین تولید شده از ۹۰۰ بیت کوین به ۴۵۰ بیت کوین را کاهش می دهد و تضادی بین شوک عرضه و شوک تقاضا ایجاد می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا