🚨 اخبار ارز دیجیتال

نظرات نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” درباره افزایش بزرگ بیت کوین

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • رابرت کیوساکی بیت کوین را در برابر دلار آمریکا تمجید کرد
  • در اینجا چیزی است که بیت کوین را بالا می برد

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار و کارآفرین برجسته، که به خاطر کتاب کلاسیک غیرداستانی خود درباره مدیریت مالی شخصی «پدر پولدار پدر فقیر» شهرت دارد، در پی آخرین مانور شگفت‌انگیز بیت‌کوین که بیت‌کوین را به بالای سطح ۶۲۰۰۰ دلار رساند، توییتی صعودی درباره بیت‌کوین منتشر کرد.

طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بیش از ۱۱ درصد افزایش یافته و برای مدت کوتاهی از سطح ۶۳۰۰۰ دلار بالاتر رفته است.

رابرت کیوساکی بیت کوین را در برابر دلار آمریکا تمجید کرد

کیوساکی، کارشناس امور مالی و سرمایه گذاری، در توییتی درباره افزایش شگفت انگیز بیت کوین از منطقه ۵۷۱۴۰ دلاری به ۶۳۶۵۰ دلار در ۲۴ ساعت گذشته توضیح داد. پس از این افزایش بزرگ، یک عقب نشینی رخ داد و بیت کوین اندکی سقوط کرد و تا سطح ۶۲۷۷۰ دلار سقوط کرد، جایی که در زمان نگارش این مقاله تغییر کرد.

در اوایل این هفته، کارشناس مالی به پلتفرم رسانه اجتماعی X رفت تا به ۲.۱ میلیون دنبال کننده خود اطلاع دهد که بیت کوین خریداری کرده است. بزرگترین دلیل این امر این بود که کیوساکی معتقد بود که بحران بانکی اکنون بدتر شده و خطرات در زمینه ژئوپلیتیک افزایش یافته است.

این گورو مالی همچنین خاطرنشان کرد که بانک‌های مرکزی در سراسر جهان در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی ارزهای دیجیتال متمرکز (CBDC) خود برای نظارت بر جمعیت هستند. به همین دلایل، نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر» در توییتی اعلام کرد که بیت‌کوین و همچنین سکه‌های نقره بیشتری می‌خرد تا به جای «دلارهای آمریکا جعلی» از آنها استفاده کند.

با این حال، کیوساکی اخیرا اعلام کرد که اگر بیت کوین سقوط کند خوشحال خواهد شد و ارز دیجیتال پیشرو بیشتری را خریداری خواهد کرد. “فروش” کلمه مورد علاقه او در مورد بازارهای مالی است زیرا فرصت خرید دارایی را در پایین ارائه می دهد.

کیوساکی اخیراً از فدرال رزرو انتقاد کرد و مدعی شد که اقتصاد ایالات متحده را خراب می کند و طبقه پایین و متوسط ​​را فقیرتر از آنچه که هست می کند.

در اینجا چیزی است که بیت کوین را بالا می برد

بیت کوین اخیراً به دلیل افزایش علاقه از سوی صندوق های نقدی معامله شده در بورس و احساسات صعودی عمومی که به لطف این افزایش یافته است، سرسختانه در حال افزایش بوده است. ETF های نقطه ای در ۱۱ ژانویه توسط SEC تایید شدند و از آن زمان، این شرکت ها به رهبری BlackRock و Fidelity روزانه ۱۲ برابر ماینرهای بیت کوین را جمع آوری کرده اند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا