اخبار ارز دیجیتال

نویسنده “پدر پولدار پدر فقیر” اکنون بیت کوین بیشتری می خرد – دلیل اصلی اینجاست

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیوساکی می گوید بحران بانکی در حال بدتر شدن است
  • کیوساکی بیت کوین می خرد، او هوشیار است

رابرت کیوساکی، سرمایه گذار معروف و حامی بیت کوین که به خاطر نوشتن کتابی کلاسیک در مورد سواد مالی به نام «پدر پولدار پدر بی پول» شهرت دارد، در توییتی درباره بدتر شدن بحران در ایالات متحده به ۲.۱ میلیون دنبال کننده خود اطلاع داد که در حال خرید بیت کوین دیوانه وار است. یک بار دیگر.

بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، در ۲۴ ساعت گذشته کمتر از ۱ درصد سقوط کرد و همچنان توانست بالای سطح ۵۱۰۰۰ دلار باقی بماند.

کیوساکی می گوید بحران بانکی در حال بدتر شدن است

رابرت کیوساکی، مربی متخصص در زمینه آموزش مالی شخصی، هشدار دیگری صادر کرد او در حساب توییتر/X خود به دنبال کنندگانش می گوید که مراقب باشند. کیوساکی مطمئن است که بحران بانکی در ایالات متحده در حال بدتر شدن است. وی همچنین به خطرات فزاینده تحولات منفی ژئوپلیتیکی که ممکن است در آینده نزدیک رخ دهد اشاره کرد.

لطفا مراقب باش. بحران بانکی در حال بدتر شدن است. بانک های مرکزی CBDC، ارز دیجیتال بانک مرکزی را تحت فشار قرار خواهند داد تا از ما جاسوسی کند. من بیشتر بیت کوین و سکه نقره می خرم. نقره بزرگترین معامله است. من از نقره به عنوان ارز استفاده خواهم کرد، نه دلارهای جعلی آمریکا.

نکته دیگری که او به ارتش پیروان خود درباره آن هشدار می دهد خطر بلندمدت بانک های مرکزی برای راه اندازی ارزهای دیجیتال متمرکز خود (CBDC) برای جاسوسی از مردم و کنترل درآمدها و هزینه های آنها است. به ویژه چین چندین سال است که یوان دیجیتال را آزمایش می کند. برخی از سیاستمداران در اتحادیه اروپا نیز در مورد نیاز به تغییر به یورو دیجیتال صحبت می کنند.

کیوساکی بیت کوین می خرد، او هوشیار است

بر اساس همه این تحولات، کیوساکی اظهار داشت که بیت کوین و سکه های نقره بیشتری نیز خریداری کرده است. طبق توییت های قبلی او، “سه گانه جادویی” کیوساکی از بیت کوین، طلا و نقره تشکیل شده است. او در توییتی نوشت: «نقره بهترین معامله است. پیش از این، این کارآفرین اغلب توییت می کرد که همه می توانند سکه های دلار نقره ای با قیمت هر قطعه ۲۵ دلار بخرند. حالا او توییت کرد که تعداد بیشتری از این سکه های نقره را به همراه بیت کوین ضبط کرده است. کیوساکی معتقد است که اگر دلار آمریکا سقوط کند، آنها می توانند به عنوان پول واقعی مفید باشند و اقتصاد ایالات متحده را نیز پایین بیاورند.

کیوساکی مکرراً توییت کرد که به شدت از چاپ تریلیون‌ها دلار توسط فدرال رزرو که هیچ چیزی برای تزریق به اقتصاد ایالات متحده و جهانی پشتیبانی نمی‌کند، بدش می‌آید.

در اوایل سال جاری، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» در توییتی اعلام کرد که پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه، چند بیت کوین خریده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا