اخبار ارز دیجیتال

RFK جونیور موضع خود را در مورد CBDC و ارزهای رمزنگاری شده توضیح می دهد: “جنایتکاران تنها کسانی نیستند که خواهان حفظ حریم خصوصی هستند.”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده ضد CBDC را به کارنامه مخالف و ضد واکسیناسیون خود اضافه کرده است و از حمایت دو رقمی در میان دموکرات ها برخوردار است.

رابرت اف کندی جونیور، که جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن را برای نامزدی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2024 به چالش می کشد، بار دیگر در توییتر نظرات خود را در مورد ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است.

کندی در دوم می از بایدن انتقاد کرد که روز قبل سیستم بانکی ایالات متحده را “ایمن و سالم” خوانده است. او گفت: “امروز سهام بانک‌ها در حال سقوط هستند. آمریکایی‌ها سزاوار چیزی بیش از سخن گفتن و کنترل‌های درک شده هستند.” زمزمه کرد.

در 3 می، پرزیدنت کندی مالیات پیشنهادی دولت بایدن بر استخراج ارزهای دیجیتال را محکوم کرد. کندی، وکیل محیط زیست، پیشنهاد اعمال مالیات 30 درصدی بر انرژی مورد استفاده استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال را «ایده بد» خواند. او گفت که استفاده از انرژی معدنی یک نگرانی (تا حدودی اغراق آمیز) است و ادامه داد:

بحث زیست محیطی بهانه ای انتخابی برای سرکوب آنهایی است که ساختارهای قدرت نخبگان را تهدید می کنند، برای مثال بیت کوین.

کندی به سمت «کنترل» ارزهای رمزپایه جهش کرد و طعمه مخالفان پیدا کرد. او گفت: «مجرم تنها کسانی نیستند که خواهان حفظ حریم خصوصی هستند. دولت ها با کنترل حساب های بانکی و پلت فرم های پرداخت، دشمنان خود را آزار می دهند و به چالش می کشند.

مطالب مرتبط: بیت کوین در موانع: اتاوا، اوکراین و فراتر از آن

روز بعد، کندی موضوع مدیریت مالی را با تأمل در اعتراضات کامیون داران کانادایی علیه واکسیناسیون در اتاوا در سال 2022 توسعه داد. دولت کانادا حساب های بانکی حامیان معترضان را قفل کرده است. کندی گفت:

عجیب نیست تصور کنید که حساب بانکی شما ممکن است روزی به دلیل نظرات سیاسی یا رسانه های اجتماعی شما مسدود شود، حتی اینجا در آمریکا.

او گفت که در نهایت، GoFundMe حساب های ایالات متحده را که به رانندگان کامیون کانادایی کمک می کرد مسدود کرد و کمک های مالی را به آنها هدایت کرد. در همین حال، پی پال کاربران را به دلیل انتشار “آنچه به نظر آنها اطلاعات نادرست است” جریمه کرده است. هر دوی این تصمیمات با موفقیت در دادگاه به چالش کشیده شدند، اما کندی به هر حال دست های بزرگ دولتی را پشت سر آنها یافت. او گفت: «در بسیاری از موارد، این شرکت‌های خصوصی از ترس کنگره و تنظیم‌کننده‌ها یا به‌طور مستقیم از دستورات آن‌ها پیروی می‌کنند».

“به همین دلیل من مخالف CBDC هستم [central bank digital currencies]کندی در پایان گفت: با قطع دسترسی به منابع مالی با یک ضربه کلید، قدرت دولت را برای سرکوب مخالفان بسیار گسترش می دهیم.

کندی ابتدا مخالفت خود را با CBDC در یک توییت تا حدی گیج کننده مربوط به سیستم پرداخت فوری FedNow ابراز کرد.

بر اساس گزارش سی ان ان در 29 آوریل، کندی از حمایت 19 درصدی دموکرات ها برخوردار است. او با سیاستمداران جمهوری خواه مانند ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا که به عنوان یک رقیب بالقوه برای نامزد دونالد ترامپ برای نامزدی ریاست جمهوری جمهوری خواهان شناخته می شود، نسبت به CBDC بی اعتمادی دارد.

علاوه بر کندی، نویسنده ماریان ویلیامسون نیز از قصد خود برای به چالش کشیدن بایدن برای ریاست جمهوری ایالات متحده خبر داده است.او پیشنهادی توییتی در آن زمان باعث شد که دولت کانادا حساب‌های بانکی و کیف پول‌های ارزهای دیجیتال را مسدود کرده است و ادعا می‌کرد که «دولت ما دستکش نظم جدید شرکت‌ها شده است»، در حالی که وب‌سایت کمپین گفت که ارزهای رمزنگاری شده اشاره‌ای به این موضوع نکرده است.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و انسان ها را با ارزهای دیجیتال تشویق کنیمنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا