اخبار ارز دیجیتال

Revolut US، ADA، MATIC، SOL در سپتامبر از فهرست خارج می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Neobank Revolut خرید Cardano، Polygon و Solana را برای مشتریان ایالات متحده متوقف کرده است، اما اجازه نگهداری و فروش را تا اواسط سپتامبر می دهد.

نئوبانک دوستدار رمزنگاری Revolut قرار است در بحبوحه تحولات نظارتی در این کشور، طیفی از دارایی‌های دیجیتال را از پلتفرم خود در ایالات متحده حذف کند.

سخنگوی شرکت به کوین تلگراف گفت که Revolut در حال آماده شدن برای حذف کامل توکن هایی مانند Cardano (ADA)، Polygon (MATIC) و Solana (SOL) از پلتفرم خود در ماه سپتامبر است.

در ۲۹ ژوئن، Revolut به مشتریان آمریکایی خود از این تغییر اطلاع داد و گفت که خرید ADA، MATIC و SOL بلافاصله برای همه مشتریان پایان خواهد یافت. یک نماینده گفت که کاربران Revolut می توانند این توکن ها را تا ۱۸ سپتامبر نگه دارند و بفروشند.

این شرکت در اطلاعیه ای به مشتریان ایالات متحده برنج گفت: “توکن های باقی مانده از طرف شما با استفاده از قیمت بازار در زمان فروش فروخته می شود. درآمد حاصل از آن به دلار به حساب Revolut شما واریز می شود.”

Revolut گفت این توکن به دلیل توسعه زیرساخت های ایالات متحده از فهرست حذف خواهد شد.

Revolut گفت: «ارائه‌دهنده خدمات ارزهای دیجیتال ما تصمیم گرفته است این توکن‌ها را پس از تغییراتی در قانون ارزهای دیجیتال ایالات متحده از فهرست حذف کند.»

پیام ADA، MATIC و SOL Revolut به مشتریان ایالات متحده.منبع: REVOLT

یکی از سخنگویان Revolut تاکید کرد که این شرکت به حمایت از ADA، MATIC و SOL در حوزه‌های قضایی غیر ایالات متحده ادامه می‌دهد و اظهار داشت:

هیچ برنامه‌ای برای حذف این توکن‌ها از فهرست بازارهای دیگر وجود ندارد و همچنان در دسترس خواهند بود.»

این نماینده همچنین به کوین تلگراف گفت که میزان ارز دیجیتال پشتیبانی شده توسط Revolut بسته به مکان بسیار متفاوت است. این سخنگوی گفت: «بیش از ۱۱۵ ارز دیجیتال در منطقه اقتصادی اروپا و بریتانیا و بیش از ۹۰ ارز در ایالات متحده وجود دارد.

مربوط: مدیران بورس می گویند دوران معامله ارزهای مجازی به عنوان غیر اوراق بهادار به پایان رسیده است

Revolut تنها شرکتی نیست که این سه توکن خاص را از فهرست حذف کرده است. شرکت‌هایی مانند Robinhood، eToro و Bakkt همگی اعلام کرده‌اند که ADA، MATIC و SOL را در چند هفته گذشته از فهرست خارج کرده‌اند و بلافاصله خرید آنها را متوقف کرده‌اند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، ADA، MATIC و SOL در اوایل ژوئن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده طبقه بندی شدند. این اتهامات بخشی از دو شکایت جداگانه علیه صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال Binance و Coinbase است.

مجله: آسیا اکسپرس: Huobi از… Huobi شکایت کرد؟

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا