اخبار ارز دیجیتال

Revolut از Koinly برای گزارش مالیات ارزهای دیجیتال استفاده می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک دیجیتال Revolut با Koinly همکاری کرده است تا یک سرویس گزارش مالیات ارز دیجیتال را برای کاربران خود یکپارچه کند.

از آنجایی که ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای تحت صلاحیت مقامات مالیاتی جهانی قرار می گیرند، بانک دیجیتال Revolut یک سرویس خودکار گزارش مالیاتی را برای کاربران خود یکپارچه کرده است.

یک ارائه‌دهنده خدمات مالی دیجیتال با راه‌حل مالیات ارز دیجیتال Koinly همکاری کرده است تا به کاربران امکان دهد گزارش‌های مالیاتی ارزهای دیجیتال را تولید کنند و سود و زیان را محاسبه کنند. برای سرعت بخشیدن به محاسبات مالیاتی، همگام‌سازی کنید.

به مشتریان جدید Koinly تخفیف هایی برای خدمات خود ارائه می شود و فرآیند ورود از طریق برنامه تلفن همراه Revolut تسهیل می شود.

پس از اخذ مجوز بانکی در لیتوانی در اواخر سال ۲۰۱۸، Revolut به بیش از ۱۸ میلیون کاربر در حوزه های قضایی مختلف در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. این بانک دیجیتال از دسامبر ۲۰۱۷ خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.

از آن زمان، شرکت های فین تک خدمات خود را در سراسر جهان در هماهنگی با فرآیندهای انطباق مقررات در کشورهای مختلف گسترش داده اند. این شامل کسب مجوز از اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) در سپتامبر ۲۰۲۲ برای ارائه محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال در این کشور است.

مرتبط: مطالعه نشان می دهد که ۹۹.۵ درصد از سرمایه گذاران کریپتو در سال ۲۰۲۲ مالیات نخواهند پرداخت.

رئیس مالیات کوینلی، دنی تالوار، قبلاً بر اهمیت خدمات مالیاتی ارزهای دیجیتال در کمک به شهروندان ایالات متحده برای استفاده از «تلفات مالیاتی» تأکید کرده بود.

تالوار در صحبت با کوین تلگراف پیش از مهلت مالیاتی آوریل ۲۰۲۳ ایالات متحده، گفت که مالیات دهندگان بهتر است از بازار رکود ارزهای دیجیتال برای کاهش بدهی مالیاتی خود استفاده کنند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات مالیاتی رمزنگاری

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا