اخبار ارز دیجیتال

گزارش تحقیقاتی نشان می دهد که چرا بازارهای رمزنگاری در آستانه بازگشت هستند

ممکن است ما به کف خود نرسیده باشیم، اما گزارش Arcane Research نشان می‌دهد که بازار ارزهای دیجیتال در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت چگونه عمل خواهد کرد.

با آغاز ماه نوامبر، تحلیلگران مشغول تجزیه و تحلیل حرکات عمده بازار هستند که در ماه اکتبر رخ داده است. بیت کوین (BTC) در ماه اکتبر نسبتاً ثابت بود و تنها 5.89 درصد رشد کرد، اما تحلیلگر ارشد Arcane Research Vetle Lunde مسیری را که بازار در ماه های آینده در پیش خواهد گرفت، مشخص کرده است.

“Uptober” که اشاره ای به عملکرد صعودی گذشته بیت کوین در ماه اکتبر است، موضوعی رایج در بسیاری از موضوعات در توییتر رمزنگاری است و به گفته لوند، به نظر می رسد این اتفاق افتاده است. این نشان می دهد که توکن صرافی تا اکتبر از شاخص کل سرمایه بهتر عمل کرده است. 26.

تصاحب ایلان ماسک در توییتر، شاخص کل سرمایه را بالاتر از بیت کوین قرار داده است که منجر به سود خیره کننده 20 درصدی ماهانه شده است. دوج کوین (DOGE) طی 7 روز گذشته 144 درصد افزایش یافته است که به تقویت قدرت سهام با سرمایه کلان کمک کرده است.

عملکرد شاخص وزنی برای عملکرد اکتبر 2022.منبع: تحقیقات باطنی

بازار نقدی بیت کوین در ماه اکتبر از فشار کوتاهی بهره مند شد که به طور موقت بازار را احیا کرد، در حالی که حجم معاملات بالاتر و نوسانات کمتر را هدایت می کرد. طبق گفته لوند، هفته آخر اکتبر شاهد بیشترین حجم فروش ارزهای دیجیتال کوتاه از 26 جولای 2021 بوده است.

این فعالیت به افزایش 6 درصدی بیت کوین کمک کرد، در حالی که اتر (ETH) و بایننس کوین (BNB) به ترتیب 18 و 19 درصد سود قابل توجهی را نشان دادند.

میانگین حجم روزانه 7 روزه BTC USD با و بدون بایننس.منبع: تحقیقات باطنی

در حالی که فشار کوتاه به افزایش کلی کمک کرد، لوند به این نتیجه رسید که این حرکت تغییر چندانی در قیمت بیت کوین ایجاد نکرده است.این شاخص در پایین ترین سطح خود در دو سال اخیر قرار دارد. علاوه بر این، شاخص نوسانات 7 روزه 2.2٪ است در حالی که میانگین سالانه 3٪ است.

نوسانات BTC 30 روزه و 7 روزه.منبع: تحقیقات باطنی

لوند با مقایسه نوسانات فشارهای کوتاه قبلی با فشارهای کوتاه اخیر، گفت:

فشار روز 26 ژوئیه شاهد نوسان 15 درصدی در اوج و پایین‌ترین قیمت روزانه بود زیرا بازار به سرعت بالا می‌رفت، در حالی که حرکت‌های 25 اکتبر و 26 اکتبر بالاترین و پایین‌ترین حد روزانه را نشان دادند. به ترتیب 5 و 6 درصد حرکت کردند و حرکت متوقف شده است. نشان می دهد که معامله گران باید برای یک ادغام بلند مدت آماده شوند.

Runde گفت: قیمت بیت کوین جذاب است، اما بهترین رویکرد برای این بازار، میانگین گیری هزینه دلار در کوتاه مدت به جای استفاده از اهرم است. بیت کوین نوسانات بسیار کمی را تجربه کرده است و از نزدیک بازار سهام ایالات متحده را دنبال می کند، بنابراین پیگیری گزارش درآمد سه ماهه سوم آن بسیار مهم است.

سیاست فدرال رزرو به تعیین قیمت بیت کوین ادامه می دهد

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، قرار است پس از نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در 2 نوامبر در مورد سیاست پولی ایالات متحده، تورم و افزایش نرخ های آینده صحبت کند.

به گفته لونده، دو سناریو وجود دارد که باید مراقب آنها بود.

سناریوی 1: جروم پاول در مبارزه خود با تورم تیزبین باقی می ماند و بازار را برای افزایش بیشتر نرخ ها آماده می کند. به نظر من، این معقول ترین سناریو است. همبستگی بین طبقات به افزایش خود ادامه می دهد و انتظار می رود امروز افزایش یابد. محدوده معاملاتی 4.5 ماهه باقی می ماند. قوی و فعالیت برای انباشتن SAT خوب باقی می ماند. محیط ماندگاری بیشتری دارد.”

سناریوی 2: جروم پاول یک نکته محوری ظریف ارائه می دهد. در این سناریو، ما شاهد نرم شدن شرایط بازار همبستگی هستیم. دیدیم که چگونه فشار کوتاه قابل توجه همبستگی را کاهش داد، پیش بینی محوری را هدایت کرد، واکنش مشابهی را نشان داد و روایت طلای دیجیتال BTC را احیا کرد. “

در سناریوی دوم، برخی از تحلیلگران بر این باورند که ارزهای دیجیتال می توانند از سهام ایالات متحده جدا شوند. این واکنش ممکن است منعکس کننده واکنش بازار ارزهای دیجیتال باشد که قیمت بیت کوین را در اواسط سال ۲۰۲۰ به بالای ۲۰ هزار دلار رساند.

انتظارات بلند مدت

در دراز مدت، لوند پیش بینی می کند که پذیرش بیت کوین و دارایی های دیجیتال همچنان روند جدید خواهد بود. Lunde همچنان در قیمت‌های فعلی BTC صعودی است و به نظرسنجی Fidelity اشاره می‌کند که نشان می‌دهد در سال 2022 علاقه بازارهای نهادی افزایش یافته است.

تراکنش های زنجیره ای بیت کوین در حال کاهش است، اما در بلندمدت ممکن است شاهد مشارکت بیشتر از یک چارچوب نظارتی واضح تر باشیم. زمانی که رای دهندگان ایالات متحده شروع به در نظر گرفتن سیاست ارزهای دیجیتال در هنگام رای گیری کنند، در نهایت یک چارچوب واضح تر ظاهر می شود.

کندی رشد بیت کوین، همبستگی با سهام، و نزدیک به یک سال روند نزولی مداوم همچنان تهدید هستند، اما بسیاری از تحلیلگران معتقدند قیمت فعلی بیت کوین کمتر از ارزش گذاری شده است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Kyle White

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا