اخبار ارز دیجیتال

Coinbase CLO می گوید غیرممکن است که DEX ها را مانند سایر صرافی ها در SEC ثبت نام کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پل گروال گفت: “SEC در تلاش است تا کنگره را با گنجاندن فرضیات غیر قابل اثبات در مورد صلاحیت ارزهای دیجیتال در قانون پیشنهادی رهبری کند.”

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی شرکت ارزهای دیجیتال کوین بیس مستقر در ایالات متحده، گفت: تغییرات پیشنهادی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) می تواند تعریف صرافی و نحوه تنظیم دارایی های دیجیتال را تغییر دهد. من مخالفت کردم.

گروال در یک موضوع توییتر در ۱۴ ژوئن گفت: گفت پیشنهاد SEC “نصب یک میخ مربع در سوراخ گرد” “در فرآیند و محتوا برای حرکت رو به جلو بسیار ناقص بود.” وی گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار دوره اظهار نظر در مورد تغییرات قوانین پیشنهادی در قانون بورس اوراق بهادار در سال ۱۹۳۴ را تمدید کرده است که می تواند قوانین اوراق بهادار را در بورس های غیرمتمرکز اعمال کند، مشابه آنچه در حال حاضر در بورس ها اعمال می شود.

گروال گفت: “ممکن نیست که یک DEX را برای ثبت به همان روشی که در بورس داخلی انجام می دهد، بخواهیم.” “برای مطالبه غیرممکن، [Administrative Procedure Act]. و صرفاً گفتن اینکه داده های اقتصادی وجود ندارد، SEC را از انجام یک تحلیل اقتصادی معذور نمی کند، به خصوص اگر این داده ها وجود داشته باشد. ”

او اضافه کرد:

SEC به دنبال رهبری کنگره با گنجاندن مفروضات غیر قابل اثبات در مورد صلاحیت ارزهای دیجیتال در قانون پیشنهادی است.

برخی از قانون‌گذاران ایالات متحده و گروه‌های حامی ارزهای دیجیتال، از جمله انجمن بلاک چین، نیز از پیشنهاد SEC انتقاد کرده‌اند و استدلال می‌کنند که تغییر قانون باعث می‌شود کمیسیون از اختیارات خود فراتر رود و توانایی رسیدگی به چنین الزامات نظارتی را نداشته باشد. او استدلال کرد که این امر ممکن است. برای گسترش دامنه به سایر محصولات مالی. به گفته Coinbase CLO، تغییر قانون پیشنهادی راهی به جلو دارد و نیاز به بررسی دقیق تفاوت‌های عمده بین DEX و صرافی‌های سنتی دارد.

مربوط: پارادایم تلاش “نامنسجم” SEC برای سرکوب صرافی های غیرمتمرکز را محکوم می کند

نظرات Coinbase در حالی بیان می شود که SEC در خط مقدم دستور کار مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در ایالات متحده قرار دارد. این کمیسیون شکایت‌های جداگانه‌ای را علیه بایننس و کوین‌بیس به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مطرح کرده است که باعث واکنش شدید قانون‌گذاران برای برکناری رئیس SEC، گری جنسلر شد.

قبل از شکایت SEC، اما به دنبال اطلاع ولز مبنی بر اجرای احتمالی، Coinbase اعلام کرده است که با هدف وادار کردن کمیسیون به ارائه شفافیت نظارتی به شرکت‌هایی که به دنبال ثبت هستند، یک شکایت در سال ۲۰۲۲ تنظیم خواهد کرد. پاسخی در حمایت از جولای ۲۰۰۷ ارائه کرد. دادخواست وکالت. از ۱۳ ژوئن، SEC منتظر نتیجه درخواست تجدیدنظر بود که در دادگاه فدرال به دنبال ۱۲۰ روز برای انطباق با درخواست Coinbase بود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا