🚨 اخبار ارز دیجیتال

RepubliK یک شبکه اجتماعی پیشگام با هوش مصنوعی را معرفی می کند

ابتکار RepublikK نشان دهنده نقطه عطف مهمی در هر دو بخش Web2 و Web3 است. از جدیدترین پیشرفت‌های هوش مصنوعی برای بهبود روشی که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کیفیت محتوا را ارزیابی می‌کنند، میزان مشارکت و پاداش‌هایی را برای سازندگان محتوا استفاده می‌کند.

RepubliK SocialFi را با مشارکت AWS راه اندازی می کند

طبق بیانیه رسمی که توسط نمایندگان خود به اشتراک گذاشته شده است، RepubliK آماده است اولین پلتفرم SocialFi مبتنی بر هوش مصنوعی خود را در ۸ مارس ۲۰۲۴ معرفی کند. پروتکل جدید با همکاری فنی با AWS AI و ML توسعه یافته و نگهداری می شود.

تصویر: جمهوری

رویکرد RepubliK علاوه بر استفاده از هوش مصنوعی برای توصیه‌های محتوا، بر ارزیابی عمق و کیفیت تعاملات کاربر تمرکز دارد و به آن اجازه می‌دهد تا عمق تعاملات را برای تعیین کیفیت محتوا ارزیابی کند.

این استراتژی برای بهبود تجربه کاربر با تأکید بر محتوایی طراحی شده است که تعاملات با کیفیت را تشویق می کند و نه صرفاً به دنبال محبوبیت. نقش هوش مصنوعی به محاسبه پاداش‌ها بر اساس کیفیت محتوا گسترش می‌یابد و تعامل معتبرتر و معنادارتری را ممکن می‌سازد.

طراحی توکنومیک این پلتفرم توسط RPK، رمزارز بومی زیربنایی طراحی شده است. توکن RPK روی آربیتروم (ARB)، یک راه حل مسلط مقیاس پذیر اتریوم، زنده است.

RepubliK از شبکه های L2 برای عملکرد و قابلیت همکاری بهتر استقبال می کند

RepubliK همچنین چارچوب تکنولوژیکی خود را با اتخاذ راه حل لایه ۲ و حرکت به سمت رویکرد آگنوستیک بلاک چین توسعه می دهد.

انتظار می رود این پیشرفت ها که قرار است تا پایان سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ به طور کامل یکپارچه شوند، تراکنش های کارآمدتری را تسهیل کرده و نیازهای رو به رشد جامعه پلتفرم را برآورده کنند.

این پلتفرم سیستم پاداشی را ارائه می دهد که برای شناسایی و پاداش دادن به سازندگان و کاربران بر اساس ارزش قابل توجهی که برای جامعه ارائه می کنند، طراحی شده است. این سیستم برای حمایت از ایجاد محتوای با کیفیت و تشویق مشارکت بیشتر و تعامل معتبر جامعه طراحی شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا